Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszystkie wpisy dodane w godzinach gdzie normalny człowiek pracuje można podsumować tematykami:
- p0lki i murzyny
- hehe głupie lewactwo
- przegryw
Można się domyślić jaki target pracuje najmniej.

Jeszcze jakby ci userzy postowali raz czy dwa podczas przerwy na kibel, otóż niee, odpowiedzi i nowe posty co 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopkow #wykop #heheszki
niochland - Kocham wchodzić na wykop w godzinach dla bezrobotnych tj. 8-16, bo wszyst...

źródło: 20230920_185124

• 69
@niochland: dałem całą przegrywosferę na czarno bo się nie da tego czytać.

Swoją drogą, odnosząc się do mema, mi się wydaje, że cała ta panika moralną na internetowej prawicy i wśród przegrywów to jest wynik jakiś ich prywatnych fiksacji seksualnych. W swoim otoczeniu nie znam żadnej, ani jednej kobiety, która faktycznie leciała by na czarnoskórych gości. Z moich obserwacji wynika, że największe pożądanie wzbudzają albo ładni badboye, aktorzy/piosenkarze, w egzotycznych przypadkach

@Keiosss: To zafiksowanie na punkcie Polek i ich czarnych partnerów wynika z tego, że to jest kombo mizoginii oraz rasizmu. W jednym zjawisku zbiegają się dwa atrybuty
To zafiksowanie na punkcie Polek i ich czarnych partnerów wynika z tego, że to jest kombo mizoginii oraz rasizmu. W jednym zjawisku zbiegają się dwa atrybuty wykopowego przegrywa - nienawiść do kobiet i nienawiść do czarnych. To sprawia, że urojenie się intensyfikuje.

@bacaa90: najważniejsze w życiu jest wkładanie fiuta do cipy, a polki lubią sranie na klatę, więc wynik tego równania jest prosty i wszystko jest wiadome #!$%@?#ne przegrywy