Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1100
Mieszkaniec wsi zabrania korzystania z boiska szkolnego.

Pewien muzyk z Krakowa przeniósł się na wieś by zaznać spokoju. Dom kupił na przeciw szkoły przy której jest blisko szkolne.

Mirki czy takie sytuacje to norma w tym kraju z dykty?
Żeby dzieci nie mogły swobodnie korzystać z jednego boiska do gry?

#prawo #pytanie
DeLeTee - Mieszkaniec wsi zabrania korzystania z boiska szkolnego.

Pewien muzyk z Kr...

źródło: comment_1672567008t6SvJmUOTV14xUV4oAXXb4.jpg

Pobierz
  • 117
@Bordomir: A przepraszam. Usunęłam bo rozpisałam się o drugim boisku w tej samej gminie gdzie były i są podobne dramy. xD tu może faktycznie był parking a nie betonowe boisko - ale i tak mienie problemu z boiskiem budując się obok szkoły jest kwintesencja „xD”.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@DeLeTee: ale wiesz że nie było żadnego wyroku i ktoś sobie to po prostu powiesił? Przecież tam sa bledy gramatyczne i ortograficzne, nie ma sygnatury akt itd. Koleś sobie zrobił fejka i cała wioska wierzy xd
Daj link do wyroku, inaczej to wygląda absurdalnie jakby jeden gość was w #!$%@? robił bo sobie plakat wydrukował a wy wierzycie xd 500zl za kazde użycie xd legitny wyrok xd
@inrzynier: O chłopie, akurat robię w światłowodach i jakie mamy przejścia z ludźmi jak chcemy kabel powiesić to głowa mała


@WstretnyOwsik: Ja obecnie skrzyknąłem 32 sąsiadów, więc wszystkich z mojej okolicy, aby nam podłączono światłowód. Po czym FiberHost stwierdził, że im się nie opłaca (jakoś w maju). Teraz po pół roku przyszli i chcą podłączać za połowę pierwotnej oferty. Firmy budujące światłowody też mają sporo za uszami, nie tylko mieszkańcy
@insystem: Jak dla tylu osób się im nie opłacało to słabo. No chyba że wszystko ziemią jak nie macie słupów.


@WstretnyOwsik: Wszystko ziemią. W maju FH zaproponował 1600 zł brutto i zgodziła się 26 rodzin (a mówili, ze trzeba 22); to po dwóch tygodniach FH powiedział, że jednak nie opłaca im się... Teraz zaproponowali 986 zł i zgodzili się wszyscy. Z tego co wiem to 28 osób podpisało umowę. A
@CheSlaw: Pewnie i zgoda. Ale rozwala mnie jak wprowadziłem się do sypialni poznania i codziennie jesienią czy zimą nie wybierają papieża. Oczywiście to my młodzi jesteśmy dziwni i roszczeniowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)