Wpis z mikrobloga

Chyba co roku już będę pisać takie podsumowanie roku na #sylwester . A więc zaczynamy!

Ten rok dla #samolociara niestety nie był najlepszy.

Na początek pozytywy:

1) W tym roku miałam okazję pojechać do Finlandii i Szwajcarii (chociaż wyjazd do CH był słaby ze względów organizacyjnych).
2) Na podstawie dotychczasowych ocen mam już first class degree w kieszeni ()
3) Zmieniłam pracę (ale niestety nie na taką, jaką chciałam)

No i negatywy, które jednak przeważały w 2022:

1) Mocno się przejechałam na swoim poprzednim pracodawcy. W samej pracy było cholernie ciężko i z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej przez nawał pracy, niedobór pracowników w dziale i ich ciągłą rotację. Poza tym, moja inwestycja w licencję na dyspozytora lotniczego się nie zwróciła, bo przestano przyjmować do Flight Planningu wewnętrznych pracowników (ciągle rekrutują, ale zatrudniają teraz tylko pilotów z fATPL), o co do dzisiaj mam żal i ostatecznie zmusiło mnie do zmiany pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2) Męczyłam się z szukaniem nowej pracy. Na 6 odbytych rozmów, dostałam 3 oferty pracy, ale nie na te stanowiska, na których mi zależało (°°

3) Nowa #praca niestety nie jest z tej "działki", która mnie interesuje :/ Przynajmniej tyle, że jest lekka i spokojnie mogę ją godzić ze #studia . Dlatego co najmniej do końca studiów w niej zostanę, ale potem czeka mnie znowu szukanie nowej.

4) Poprzedni semestr studiów był drugim najcięższym do tej pory (najgorszy był 1 semestr II roku), ze względu na liczbę modułów, courseworków i nakładające się "dedlajny". Wiadomo, ostatni semestr studiów nie będzie lekki (bo czeka mnie napisanie pracy licencjackiej), ale chociaż będę mieć tylko dwa moduły.

5) Ze względu na sytuację finansową, na 99% nie będzie mnie stać na podjęcie studiów magisterskich w 2023, tak jak chciałam (,)

W tym momencie nie mam żadnych oczekiwań wobec 2023, co ma być to będzie. Wszystkim Mireczkom i Mirabelkom, zwłaszcza tym mieszkającym #unaswuk #uk #anglia , a także obserwującym mój autorski tag #samolociara życzę, żeby ten 2023 rok był co najmniej dla nas znośny!

#sylwesterzwykopem #lotnictwo #pracbaza #pracazagranica #studbaza #studiazagranica
Pobierz Ag90 - Chyba co roku już będę pisać takie podsumowanie roku na #sylwester . A więc za...
źródło: comment_1672499330g8c3N6lqf2fyT9DRhItuny.jpg
  • 18
Poza tym, moja inwestycja w licencję na dyspozytora lotniczego się nie zwróciła, bo przestano przyjmować do Flight Planningu wewnętrznych pracowników (ciągle rekrutują, ale zatrudniają teraz tylko pilotów z fATPL), o co do dzisiaj mam żal i ostatecznie zmusiło mnie do zmiany pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Ag90: W Polsce czy za granicą? Ja aktualnie czekam na informację zwrotną po testach FEAST na ATC ale nie spodziewam się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ag90: bilet miałem I nie sprawdziłem jakie dane tam są. Kupiłem z wyprzedzeniem. Wstawili mi dane z karty z pominięciem drugiego imiena wesołki jedne
Jakbym nie wiedział jak się nazywam. Na drugi raz sprawdzę cztery razy.
@Ag90

Dopiero przeczytałam Twój post. Samych wysokich lotów w 2023! ()

bo przestano przyjmować do Flight Planningu wewnętrznych pracowników (ciągle rekrutują, ale zatrudniają teraz tylko pilotów z fATPL)


Mam pytanko.do tego. Tak ciężko z robotą dla pilotów, że z fATPL muszą iść do Flight Planningu czy o co chodzi? :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dopiero przeczytałam Twój post. Samych wysokich lotów w 2023! ()


@NoMoreTearsJustSmile: A dziękuję! ^^

Tak ciężko z robotą dla pilotów, że z fATPL muszą iść do Flight Planningu czy o co chodzi? :)


Nie tylko do Flight Planningu, ale idą też na każde inne stanowisko wewnątrz OCC (z tym, że do Flight Planningu tylko pilotów z fATPL przyjmują, a na pozostałe stanowiska każdego chętnego,