Wpis z mikrobloga

@baNicja: trening cierpliwości. Jak wot to pewnie ściągasz dla czołgów więc ogarnij sobie typy amunicji. Nie zamykaj sie na samoloty. Ogarnij nację na start. Imo usa/niemcy bo inne cie zniechęcą. Nie pomijaj killcamow bo mozna nauczyc sie weakspotow/ miejscowek na mapie.
Olej arcade idz od razu na realistic. Bedzie troszke trudniej ale lepiej. Powodzenia
Ogarnij nację na start. Imo usa/niemcy bo inne cie zniechęcą


@Pshybysz: sowieci są bardzo spoko. Zwłaszcza z latajkami. Bajkowe sa początki Szwedami, tylko później jest średnio...
@baNicja: To nie jest czas kiedy jakkolwiek warto zaczynać z tą grą...Prędzej z nią zerwać. Mnóstwo FOMO, coraz większe pogarszanie grindu, i czynienie wyższych tierów kompletnie nieprzystępnymi bez premium poprzez kolejne nerfy ilości zdobywanych SL i RP. Psucie mechaniki gry tak by karać myślących, i starających się graczy, i nagradzać bezmyślne wydawanie pieniędzy, i bezmyślny gameplay(a przynajmniej upraszczać poprzez coraz większą pomniejszanie, i upraszczanie map). Ta gra się zmienia od lat
@baNicja dobry wybór. W porównaniu da WT, wot to popierdółka dla gimbusów ( ͡º ͜ʖ͡º) dużo patrz na mapę w trakcie rozgrywki. Uzywaj bonusow do expa i kasy. W trakcie bitwy łap samoloty i atakuj nimi (exp/kasa za free). Drasniecie samolotu nawet z ziemi tuż przed jego rozbiciem to fajny sposób na killa bo skrypt przypisuje ci go na konto xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baNicja: nie no, klawiatura i mysz to konieczne. I rób wszystkie nacje po br. Nauczysz się wsztkich maszyn. I nie denerwować się...ja rozwaliłem kilka klawiatur, myszy, biurko, ścianę...no ale ja to cienki jestem.