Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewic: generalnie GU10 to żarówki, które zazwyczaj się montuje w grupach lub dość gęsto. Mam u siebie na sufitach i po 3 na każdy pokój, kuchnia 5 sztuk, a i tak nie jest to jedyne światło w tych pomieszczeniach.
Co do kolorów żarówek to zabawa jest na początku, a z czasem i tak korzystam co najwyżej z odcieni bieli tylko
@lyczko: myślałem by je rozstawić co 80-100 cm ale na salon chciałem tak z 5-6 sztuk :/ teraz nie wiem czy wystarczy. A białe jakie polecasz? Gu10 white ambiance Philips? @m_silvus jakie alternatywy polecasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewic: salon salonowi nie równy, ale wg. Mnie to wystarczająca ilość, większość żarówek gu10 ma podobną moc do hue, a wyższe moce to już jakieś wynalazki.
Obecnie na suficie mam wszystkie gu10 tylko ciepłe, a w lampach podłogowych lub na komodzie kolorowe e27 i white ambiance E14.
Dodatkowo korzystam z lighstripow np. w kuchni nad blatem, a te już są kolorowe
@Lewic: używam i polecam, ale wątpie że 6 sztukami dobrze oświetlisz salon - jaki masz tam metraż? Przydałoby się jeszcze jakieś dodatkowe źródło światła i byłoby git. Mam u siebie całość oświetlenia od Hue, oprócz łazienek i w salonie świece dwoma plafonami Infuse L i lightstripem, to na maksymalnej mocy jest aż za dużo światła.