Wpis z mikrobloga

W skrócie, wynajęli mieszkanie jakiejś kobiecie, a ona zapłaciła tylko za pierwszy miesiąc, po czym przestała płacić i się odzywać. Mieszka sobie u nich za darmo i nie ma zamiaru przestać. Ha tfu w takich pasożytów, którzy myślą, że coś im się w życiu należy. W komentarzach cała historia #neuropa #mieszkanie #wynajem #4konserwy #planetaabstrakcja #polska
fanmarcinamillera - W skrócie, wynajęli mieszkanie jakiejś kobiecie, a ona zapłaciła ...

źródło: comment_167242944357n9FIE1MWJbwZvB1ISb7F.jpg

Pobierz
  • 170
@Gufeczek: Tak samo jak Twoja stara ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdajesz sobie sprawe ze te prawo jest jedna z przyczyn wysokich cen mieszkan szczegolnie na wynajmie? Bardzo duzo mieszkan stoi pusta, wlasnie dlatego ze mamy takie chore prawo. Ludzie boja sie wynajmowac mieszkanie wiedzac ze ciezko bedzie je odzyskac jesli trafia na jakiegos frajera mimo ze pracowali na mieszkanie przez lata splacajac kredyt.
mamy takie fajne prawo, że jedna osoba posiada kilkanaście mieszkań i żyje z nic nierobienia. Czekam na nacjonalizację nadmiarowych mieszkań, niestety to pewnie za szybko się nie stanie.


@Gufeczek: Mówisz o wyjatkowych i skrajnych przypadkach, nie znam w swoim otoczeniu ludzi ktorzy posiadaja az tyle mieszkan a zarabiam jak na Polske bardzo dobrze. Wiekszosc wynajmuje, lub posiada jedno mieszkanie. Żyjemy w takim a nie innym systemie do ktorego trzeba sie dostosowac
@szczurek_87 Wynajmujesz pokój z częściami wspólnymi, niby to samo co mieszkanie, ale różnica bo w częściach wspólnych możesz sobie urzędować. Jak nie ma kwasu oczywiście nikt się nawet nie skapnie, jak przestaną płacić to wchodzisz do mieszkania i mówisz, że mają nowych lokatorów, Zdzisiu i Staszek.
Osobiście bralbym też kaucję 3m, na zachodzie to standard a rozwiązuje wiele problemów. Jak ktoś nie ma odłożone 4m czynszu to albo jest studentem albo na
@piamater: mam niestety, szwagra, typowy patus, (500x5) 500+ opłaca stancję, bo ze 3 bachory, jedno nie mówi i jedno do specjalki. Podobno nie można #!$%@? takich w okresie między paź a marcem... Imo, powinno się ich #!$%@?ć... Smutne, ale to dłuższa historia, może i dla mopsu...
@fanmarcinamillera Ej wytłumaczcie mi coś. Wynajmuję mieszkanie od znajomej, place jej najem, czynsz, prąd a ona płaci rachunki do gazowni, spółdzielni, elektrowni itp i chyba raz zapomniała zapłacić za prąd i normalnie przyszedł gość z PGE i mi na moich oczach odłączył prąd na korytarzu XD
Ja od razu telefon do znajomej z numerem zgłoszenia i w miarę szybko udało się prąd przywrócić. Nie można zastosować czegoś takiego w tej sytuacji? Po
@eskejper gratulacje, szkoda tylko, że nie każdy ma potencjał intelektualny żeby w takim wieku tyle zarabiać. I nie ma w tym nic złego, każdy człowiek jest inny i zawsze będą potrzebne pewne fizyczne zawody przy których nie trzeba mieć zbyt dużych kwalifikacji.

Jednak żyjemy w czasach w których jeśli jest się przeciętniakiem to nie ma co marzyć o kupnie mieszkanie, no chyba, że we dwójkę kredyt na 30 lat i jedzenie najtańszych