Wpis z mikrobloga

W skrócie, wynajęli mieszkanie jakiejś kobiecie, a ona zapłaciła tylko za pierwszy miesiąc, po czym przestała płacić i się odzywać. Mieszka sobie u nich za darmo i nie ma zamiaru przestać. Ha tfu w takich pasożytów, którzy myślą, że coś im się w życiu należy. W komentarzach cała historia #neuropa #mieszkanie #wynajem #4konserwy #planetaabstrakcja #polska
fanmarcinamillera - W skrócie, wynajęli mieszkanie jakiejś kobiecie, a ona zapłaciła ...

źródło: comment_167242944357n9FIE1MWJbwZvB1ISb7F.jpg

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
@Gufeczek: No jak ktoś oszczędził i kupił sobie akcje firmy to też powinni #!$%@? burżuja znacjonalizować. Ogólnie każde życie z oszczędności to grzech śmiertelny zasługujący na stryczek. Tylko życie od pierwszego do pierwszego i #!$%@? wszystkiego jest prawilne.

Chyba tylko polskie lewaki są na tyle głupie, że łączą rozszczeniowość z jakimś fetyszem własności. Na zachodzie przynajmniej mówią o tanim wynajmie.
  • Odpowiedz
Ustawa covidowa przestała obowiązywać. Dokwaterować dwóch miłych dżentelmenów na umowie typu 2/3 mce wynajmu i problem sam się rozwiąże, tj. wyprowadzi.
  • Odpowiedz
  • 24
@Lamv Myślę, że mało kto zwróci uwagę jak napiszesz, że wynajmujesz pokój z kuchnią w mieszkaniu xyz zamiast mieszkanie xyz. Wpisujesz wszystkie pomieszczenia, dla jasności, i swojego zabezpieczenia... Jak umowa będzie napisana językiem prawniczym to nawet nie będzie to dziwnie wyglądać. Nawet normalnie przejdzie: Przedmiotem najmu jest pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym o pow. 20m2 oraz łazienką o pow. 9 m2. Wynajmujący oddaje w najem Najemcy ww. części składowe lokalu
Fajka - @Lamv Myślę, że mało kto zwróci uwagę jak napiszesz, że wynajmujesz pokój z k...

źródło: comment_1672442570I19TzeSfhoYnWhQBcTwjbH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mkk141 Ja ostatnio słyszałem ciekawy przypadek w poczekalni do lekarza jak właściciel mieszkania złożył wniosek do wspólnoty o odcięcie ciepłej wody. W poczekalni odkręcał już całą sytuację, czyli operacja się udała. Ciekawe co jeszcze zastosował.
  • Odpowiedz
@Gufeczek: Nikt nie mówił nigdy ze życie jest lub ze powinno byc sprawiedliwie.
Kiedyś ludzie walczyli o przetrwanie i to mówiąc dosłownie. A teraz? Zżyjemy w najbardziej wygodnych czasach, możemy iść do sklepu kupić co chcemy, jesteśmy wolni, żyjemy jak chcemy i jeśli mamy zdolności możemy wyjechać do innego miasta czy państwa. Możemy podróżować po kontynentach, raczej nikt nam krzywdy nie zrobi przechadzając sie po prowincjach. Nie grozi nam głód czy jakaś zaraza.

Nagle jakimś cudem ludziom odbiło i domagają sie mieszkania za darmo którego wybudowanie swoje kosztuje i za które jakoś trzeba spłacić. Państwo magicznie nie wyciągnie pieniędzy na nowe inwestycje mieszkaniowe.

Zero chęci do jakichkolwiek zmian? Jak Ty sobie wyobrażasz zmianę? Naprawdę uważasz ze nacjonalizacja mieszkań byłaby słuszna? Naprawdę chcesz wracać do czasów PRL w których nic się nie działo bo nic nie mialo sensu a zapał i chęć na rozwój były tłamszone, a ludzie pod blokami pliki alkohol by
  • Odpowiedz
  • 0
@Fajka kaucja za 3 miesiące lub okres płatności co 3 miesiące sprawia że mają prawo 9 miesięcy żyć za Twoje a ty dopiero możesz coś ruszyć.
  • Odpowiedz
Tak zawsze kończą tacy naiwniacy. A najlepsze jest to, że kiedyś spotka ich jeszcze wiele takich rozczarowań, a nadal się nie zmienią i będą dawać się wykorzystywać XD Chlip, chlip to jednostkowy przypadek, ludzie nie som źli


@kezioezio: a mogli pójść do notariusza i wpisać w umowie, wymagany od wynajmujacego adres zastępczy, gdzie mógłby się wyprowadzić w razie w. A nie czekaj, zawsze mógłby powiedzieć, że między czasie adres zastępczy
  • Odpowiedz
  • 0
@Zgroza Hmmm, co do terminu płatności zgodzę się, ale co ma do tego kaucja? Kaucję ustalasz kwotowo. Jeżeli czynsz to 1000 to bierzesz 3000, jak 3000 bierzesz 9000, nie piszesz nic o powiązaniu z czynszem. Po prostu kaucja jest zwrotna na pokrycie zużycia/zniszczeń przy zdawaniu mieszkania.
  • Odpowiedz
SynMichaua 3 godz. temu+270

@fanmarcinamillera: A akurat im mogę pomóc.

Proszę o kontakt w wiadomości. Co prawda nie jestem tak napakowany jak Mirek 1, ale jestem większy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SynMichaua: kolego, daj znać gdy ktoś się odezwie. Jeżeli to Małopolska, chętnie pomogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jeżeli to Małopolska, chętnie pomogę


@lhotse89: pisali że Poznań

Ja nawet nie umiem sobie wyobrazić co musi mieć w głowie taka pełnoletnia typiara, która sobie wymyśli że zajmie se czyjeś mieszkanie i że ujdzie jej to płazem xD narkotyki? jakiś ekstremizm lewicowy? bananowe wychowanie?

Mam nadzieję, że wszystko szybko skończy się dobrze dla planeta_abstrakcja, trzeba kręcić Małysza.
  • Odpowiedz