Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Założyłam sympatie, ponieważ Tinder ma złe opinie. Napisało do mnie od wczoraj 50 mężczyzn. No i każdy pisze o swoich byłych, matko jedyna, rozmowy się kleją a tu cyk wspominanie byłej. Szkoda że też większość ma 35+ i 40+. Chcą więcej zdjęć a mam jedno, a jak pisze im że musi im wystarczyć jedno zdjęcie to każą mi wypier**lac xDD. Mam wpisane, że szukam poważnego związku, a niektórzy wyskakują od razu z seksem. Ehh. Z jednym niebieskim rozmowa się kleiła, ale potrm przestał odpisywać i napisał że odpiszę później i nie odpisał już xDD
#randkujzwykopem #randki #zwiazki #tinder
  • 29
@Vermeerrr: no to teraz z fazy wnerwienia gładko przejdziesz do fazy olewania wszelkiego typu piruetów słownych. Zazwyczaj wystarczy kilka dni i będziesz ignorować 90% otrzymanych wiadomości.

Faceci radośnie sami sobie psują ten rynek, niemal każda rozmowa z jakąkolwiek dziewczyną to potwierdza.

Skutki odczuwam na każdym kroku, zwyczajne cześć nie zadziała, cholera wie co trzeba napisać. Poemat trzynastozgłoskowcem xD
@Vermeerrr: cisnij stulejarzy zeby szli na divy jak wyskakuja z takimi tekstami:P a ten co nie odpisal to jeszcze dzis sie pewnie odezwie, jak korzystarz z takich portali to wiedz ze tam pelno frustratow, z reszta wielu to tylko wlasnie korzysta z takich portali aby umowic sie na seks i zapewne nie raz im sie udalo z tad takie podejscie
@george_prosto_z_drzewa: mysle ze w opisie mozesz zawrzec wiecej niz hej i ta odpowiednia osoba przeczyta ;)


@zbrodnia_i_kawa: miałem kupę ciekawych interesujących prześmiewczych opisów, nie powiem czasem pomagały, ale clue jest jedno. Jako faceci sami sobie zrobiliśmy kuku na tego typu portalach.

Najzabawniejsze jest to jak już siedzimy z laską na randce, gadka się w miarę klei jakoś schodzi na temat portalu jednego czy drugiego. Ona świecie przekonana że facet ma
@Vermeerrr nie wiem jak działa sympatia, ale nie ma tam opcji rozdawania lajków jak na Tinderze i parowania? W ten sposób można zrobić odsiew tylko do tych, co Cię faktycznie interesują.


@wesolarzapka: przecież Tinder nie ma nic wspólnego ze znajdowaniem interesującej osoby. Wpadasz w algorytm, dostajesz ranking i albo jesteś zanęta albo rybą do złowienia.
Cała zabawa polega na tym żeby jak najwięcej osób wykupiło premium dlatego pokazane zostanie Ci dużo
@george_prosto_z_drzewa z apkami randkowymi nie miałem do tej pory styczność, dlatego pytam. Dziwi mnie, że opka sparowała się z 50 facatami i narzeka. Przecież w ten sposób nie da się nawet przeczytać dokładnie wszystkich opisów, nie mówiąc już, aby z każdym prowadzić rozmowę.
@george_prosto_z_drzewa z apkami randkowymi nie miałem do tej pory styczność, dlatego pytam. Dziwi mnie, że opka sparowała się z 50 facatami i narzeka. Przecież w ten sposób nie da się nawet przeczytać dokładnie wszystkich opisów, nie mówiąc już, aby z każdym prowadzić rozmowę.


@wesolarzapka: przez długi czas ja też tak miałem.

Objaśniam zatem, sympatia pozwala na wysyłanie wiadomości każdemu. Możesz założyć filtry jak masz konto premium. Generalnie haki facet będziesz miał