Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Założyłam sympatie, ponieważ Tinder ma złe opinie. Napisało do mnie od wczoraj 50 mężczyzn. No i każdy pisze o swoich byłych, matko jedyna, rozmowy się kleją a tu cyk wspominanie byłej. Szkoda że też większość ma 35+ i 40+. Chcą więcej zdjęć a mam jedno, a jak pisze im że musi im wystarczyć jedno zdjęcie to każą mi wypier**lac xDD. Mam wpisane, że szukam poważnego związku, a niektórzy wyskakują od razu z seksem. Ehh. Z jednym niebieskim rozmowa się kleiła, ale potrm przestał odpisywać i napisał że odpiszę później i nie odpisał już xDD
#randkujzwykopem #randki #zwiazki #tinder
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale kto w 2022r. zakłada konto na sympatii? Spodziewałbym się dokładnie tego, co opisałaś powyżej. Na pocieszenie mogę dodać, że to wciąż nic takiego przy przeciętnym doświadczeniu na datezone.


@HansLanda88: jedne z najbardziej normalnych dziewczyn właśnie tam poznałem oraz na FB radnki.
To że nie pykło to nie wina aplikacji, ale to już inna bajka.
Jeśli masz jakąś lepszą alternatywę chętnie posłucham
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Jedno zdjęcie wystarczy, o ile jesteś na nim widoczna. Zdjęcie samej twarzy (wnioskuje że takie masz) oznacza zazwyczaj jakiś problem poniżej ¯\_(ツ)_/¯ Sam też omijam takie profile. Co do tindera, to jest najbardziej popularny i najłatwiej kogoś poznać, nie tylko na s-x.
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: 50? Gdzie to? Warszawa? Jakiś Sopot/Gdańsk/Gdynia? W małych miastach do 100k mieszkańców, masz 50 profili maksymalnie i to większość takich pań 40+ z 3 dzieci, z rozwodem itd., jeśli chodzi o kobiety, a o mężczyzn pewnie trochę lepiej, ale tu stawiam, że duże miasto wygrywa, albo opcja milsza-masz ciekawy opis/jesteś po prostu ładna.
  • Odpowiedz