Wpis z mikrobloga

Jedno z nich walczy o lepszą planetę dla nas i naszych dzieci.


@rzep: oj rzepek, rzepek nie uwierzę że byłbyś tak głupi żeby w to wierzyć. Mimo że się zazwyczaj z Tobą nie zgadzam to i tak szanuje za sposób prowadzenia dyskusji. Mrugnij 2 razy jeśli masz gdzieś tam w środku choć cień wątpliwości.
@GrammarNazi:

To trochę jak argument, że nie mam nic do gejów ALE. Dalej piszesz oszczerstwa z dupy wyjęte, Greta dopóki nie mieszka w szałasie albo chatce z gówna dopóty denialisci będą ją krytykować za rzekomą hipokryzję. A i wtedy by znaleźli powód, żeby się #!$%@?ć. Bo tak naprawdę nie chodzi o Gretę, tylko o to, żeby #!$%@?ć się do tego o co ona walczy.

Takich jak Ty będą dymać koncerny paliwowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mnik1:

Przekręcanie znaczenia zaklęć z incelowego słownika to jedno z moich hobby, lubię obserwować jak im ślina z tego powodu z mordy leci...


Haha ale gupie hobby :DDD
@Big_Fomo: masz jakies argumenty oprocz xd? Globalne ocieplenie jest konsesusem naukowym. Co by nie mowic o niej to jednak sam fakt ze ona naglasnia to i promuje dbanie o srodowisko juz wystarczy by czynic ja 10x lepsza od tego scammera.
@Chariot niestety o globalnym ociepleniu mówi się od 30 ponad lat w ludzie nadal swoje i durne teorie w okół tego tworzą byle by nie przyjąć prawdy jaka jest. Za trzydzieści lat się zdziwią czemu latem jest plus 50 stopni w zimy na minus 30 bo prądy morskie regulujące klimat są #!$%@? przez topniejący ladolod. Taki nasz los niestety
masz jakies argumenty oprocz xd? Globalne ocieplenie jest konsesusem naukowym. Co by nie mowic o niej to jednak sam fakt ze ona naglasnia to i promuje dbanie o srodowisko juz wystarczy by czynic ja 10x lepsza od tego scammera.


@Chariot: tu nie chodzi o negowanie globalnego ocieplenia, tylko grete, ktora jest aktywiistka taka sama jak ci green peace. pytanie kto za nia stoi i kto ja sponsoruje.
@GrochenMochen: niestety ludzie zamiast korzystac z genialnego wynalazku jakim jest Internet w celu pozyskiwania wiedzy i dostępu do bazy badań naukowych, wolą rozsiewać teorie spiskowe i siać dezinformację :')

Tak samo zdziwią się gdy zasoby będą się zmniejszać, będzie mniejszy wybór jedzenia z powodu mniejszych plonów i faktu, że fauna i flora zubożeje a niektóre części świata przestaną być zdatne do życia dla człowieka