Wpis z mikrobloga

@rzep rzepie ja się generalnie zgadzam że koleś jest dzbanem, jest też być może kryminalistą, ale w sumie on na tych swoich toksycznych filmach się promuje i promuje ten swój uniwersyter (xD) - tutaj pytanie ile on w to wierzy, a na ile to beka - choćby popatrzmy na testovirona.
U mnie w rodzinie ostatnio ktoś kupił Soda stream żeby nie kupować butelkowanej wody gazowanej. Bo że taniej i ekologicznej. I teraz kombinują jak kupić jakąś przejściówkę na dużą butlę CO2 żeby było taniej bo te oryginalne naboje jednak nie są takie tanie. Na pytanie dlaczego nie piją kranówy z małego wiejskiego wodociągu, bez chloru i innych dodatków, z naturalnego źródła. Odpowiedzieli że taka woda jest niesmaczna. No fakt, jak się przesiadłem
ale kto twierdzi że nim jest? xD

To jest twoja jedyna linia obrony? Brnięcie w jakąś lukę interpretacyjną prostego zdania


@Bury_Zenek: no przecież OP twierdzi że ta historyjka z wodą jest dowodem czemu nikt nie lubi inceli więc jednoznacznie odnosi to słowo do Tate co jest bzdurą.
A no i jest oskarżone o przemyt ludzi.


@rzep: jedno stwierdzenie, po którym poznaje się spierdoxxa. Oskarżenie #!$%@? znaczy. No ale co ja będę tłumaczyć typowi, który pewnie wyciąga widły z piwnicy, jak jakaś p0lka stwierdzi, że została zgwałcona, jak tu kobiecie nie wierzyć.
Twierdzisz że > Twierdzisz że samiec alfa z penisem dłuższym niż 5 centymetrów pozwoliłby się złapać przez policję, jak ostatnia #!$%@?? Dobre sobie.

@mnik1: No tak...Bo jak facet ma penisa dłuższego niż 5 centymetrów to chyba logicznie że wybiega z karabinem i zabija bagiety jedna po drugiej, przy okazji #!$%@? odbijając amunicje ostrą, albo chociaż ginie w walce jak prawdziwy mężczyzna, a jak nie to pewnie jest mastermindem 200IQ, i okantuje