Wpis z mikrobloga

Ci "normalni" użytkownicy Wykopu twierdzą, że przegrywy nie dbają o swój samorozwój, jedynie przesiadują na tagu, masturbują się i obwiniają wszystkich tylko nie siebie. Ja na parzykład zaczynam ten dzień od oglądania na You Tube dokumentu o Imperium Asyrii. Z reszta obok ulubionej muzyki, to właśnie kontent historyczny dominuje w rekomendacjach na głównej You Tube'a. Mnie osobiście nigdy nie kusiły by odpalić filmiki jakichś vlogerów pokazujących swoje prestiżowe życie, gameplayerów, a już tym bardziej pato-streamerów (swoja drogą o istnieniu tego pato-szajstwa dowiedziałem się właśnie z Wykopu). Oglądam filmy o tematyce historycznej, bo mnie to interesuje i czasami pozwala zapomnieć o troskach, ale czy to mnie do czegoś zaprowadzi - no raczej nie. W końcu ludzie, którzy oglądają Friza, Blowka lub Gargamela mają bardziej barwne życie ode mnie.
#przegryw #przegrywpo30tce #zainteresowania
Pobierz
źródło: comment_1672390788gGWu9MlQfpg4K6qaCZkteX.jpg
  • 6
czy to mnie do czegoś zaprowadzi - no raczej nie


@CulturalEnrichmentIsNotNice: no ale w tym właśnie rzecz. Samorozwój polega na tym, że jesteś pożyteczny dla świata. A wiesz, że jesteś pożyteczny jak ludzie za Twoją wiedzę czy umiejętności chcą płacić (oczywiście jest cała rzesza pasożytów, urzędasów, policjantów, nauczycieli itd ale ta zasada obowiązuje - jak jesteś np. chirurgiem to nikt nie musi zmuszać ludzi by ci płacili i nikt nie zaprzeczy,