Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Witajcie, to mój ostatni post tutaj.

Niedawno rozstałem się z dziewczyną. Dlatego nie wchodziłem na wykop bo nie miałem zwyczajnie na to czasu ani głowy. Nie będę też wracać na wykop bo mam swoje osobiste problemy i szkoda mi zwyczajnie czasu na marnowanie go z oponentami którzy widzą świat zerojedynkowo i że coś istnieje albo białe albo czarne. Życie jest dużo bardziej skomplikowane i nawet kiedy wydaje się że wszystko jest okej to i tak problemy mogą wrócić więc dlatego jutro uruchamiam procedurę usuwania konta by zając się od nowego roku sobą, pójść do psychologa i zadbać o siebie w innych aspektach życia.

Nie wstydzę się tego bo uważam że życie to sinusoida i składa się z lepszych i gorszych momentów. Teraz mam gorsze ale wiem że za jakiś czas wrócą lepsze.

Życzę wszystkim dużo wiary w siebie w nowym roku, chęci do pokonywania przeszkód, odwagi do ryzyka i zmiany na lepsze. Pamiętajcie że wszystko się kiedyś może poukładać ale trzeba dołożyć własną cegiełkę. Wszystkiego dobrego.

Na koniec jedno słowo do mojego największego rywala na wykopie - @Pozytywny_gosc:
Nie próbuj rozkminiać co sie stało, dlaczego się rozstałem z różową. Pomimo tego że było fajnie i że doszło do zbliżeń to taką decyzję podjęła. Najwidoczniej mimo że jestem trochę przystojny to akurat wygląd to nie wszystko żeby kogoś utrzymać na siłę przy sobie. Każdy idzie w swoją stronę a ja staram się myśleć pozytywnie że znajdę kogoś lepszego.

Chociaż raz zachowaj się jak facet i nie rób screenów jak jakiś dzban. Nawet redpillowcy nie mają idealnego życia bo zwyczajnie składa się ono ze wzlotów i upadków.

#przegryw #blackpill #redpill #przemyslenia #milosc #zwiazki #rozwojosobisty #depresja
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eldzej_10: Jak ty chciałeś kogokolwiek przekonać do swoich racji jak zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko ktorze wrzeszczy gdy tylko ktoś osmieli się z nim nie zgodzic?
Możemy debatować czy blackpill jest toksyczny czy nie ale to nie istotne bo jesli ty jesteś przedstawicielem swojej ideii to nie jest to żadna alternatywa.
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: Człowieku to wynika z niezrozumienia prostych praw rynkowych a nie dlatego że PUA to jakieś g---o. Co Ty myślałeś że jak może być inaczej jak się idzie na masówkę w podrywie? Pewnie zaraz zaczniesz wciskać że niepowodzenia na ulicy to wynik jakiegoś z-------o wyglądu a jak ktoś jest chadem to będzie miał tylko sukcesy. Tak bo potencjalna czyjaś żona, narzeczona, różowa w udanym i trwałym związku będzie tak chętna
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

Ale wy tylko udajecie braci, przyjaciół tworzycie "męską solidarność" ale tylko wtedy kiedy ktoś wyznaje wasze zasady i reguły, a kiedy ktoś nie wyznaje blackpilla to wyzywacie go od kołpiarzy, kuków, spermiarzy i sam Bóg wie co jeszcze.

Dlaczego mamy się solidaryzować, którzy pogarszają sytuacje na rynku matrymonialnym, albo próbują na nas zarobić

Tworzycie tylko pozory bractwa i jakiejś solidarności ale tak naprawdę walczycie z mężczyznami wyśmiewając ich niczym julki feministki nienawidzące mężczyzn za to ze urodziły się z czymś innym miedzy nogami niż to co
  • Odpowiedz
Człowieku to wynika z niezrozumienia prostych praw rynkowych a nie dlatego że PUA to jakieś g---o. Co Ty myślałeś że jak może być inaczej jak się idzie na masówkę w podrywie?


@daro1: Nie ma nieskończonej ilości tekstów podrywów Jak dziewczynka ma milion opcji to ma małe szanse że zwiąże się z kimś sensownym bo przebieranie może się nigdy nie skończyć

Generalnie to wygląd/ilość podrywających o jak najwyższym wyglądzie decyduje o
  • Odpowiedz
@navaare: Zakładając że w ogóle może wybierać a nie że już jest zajęta, jest na stałe czyjąś dziewczyną, narzeczoną czy żoną. Nie chodzi nawet o teksty ale o podchodzenie na ulicy do dziesiątek kobiet jak leci. Bo na czole to sobie żadna nie wypisze że akurat jest wolna albo zajęta więc próbują. Prawo statystyk, może któraś się trafi. To może być pierwsza z tych stu, może być ostatnia, może być
  • Odpowiedz
@daro1: Jest jeden p------y redpillowiec Paweł Grzywocz który głosi że możesz odbijać komuś dziołchę jak jest zainteresowana, nie dopieszczona ble ble ble(propagowanie puszczalstwa lasek) Swoją drogą zrobiłem mu o------l na jego forum że takiemu typkowi który świadomie wcina się komuś w życie należałoby wklepać, no i nie ma też gwarancji jaki jest chłopak dziewczyny więc nie ma sensu ryzykować życia dla jakiejś cipki, także P.G. przestraszył się swoich ryzykownych poglądów
  • Odpowiedz
@navaare: To często jest sprzedawanie marzeń i nic więcej. Ile to razy nie skomentowałem któregoś z jego filmów i o coś zapytałem to mi zawsze w odpowiedzi zaproponował wyszukać w google któryś z jego materiałów. A wszystko żebym kupił. Otarłem się z kilka razy o to że podobałem się jakiejś zajętej dziewczynie i kilka razy nawet z nimi randkowałem, tak na jeden wieczór. Oczywiście chłopak którejś z nich o niczym
  • Odpowiedz
@daro1: Przerobiłem z ciekawości jego materiały i dużo rzeczy faktycznie mówi z sensem ale Grzywocz jest też zakutą pałą któremu nie przetłumaczysz i nawet jak ludzie z kimś nie zgadzają się to i tak on ma to w dupie,

1) w tym że dziewczyny też mogą podchodzić i zagadać i nie jest to ujma na honorze a grzywocz twierdzi że h@ja i tylko facet może bo ma być lider jak cholera tylko że liderstwo wyklucza od pewnego stopnia partnerstwo i wcale niekoniecznie może dobrze skończyć się w związku
2) że nie można robić cyrków w stylu dzwonić do dziewczyny raz na tydzień "bo 5-6 dniowa niedostępność/przestrzeń rodzi zainteresowanie" co jest bzdurą, potencjalnie tzw lękiem przed bliskością/wyrachowanie(?) // a grzywocz p@doli że trza wariatki odsiewać tym, jak nie umie inaczej to jego problem
3) że zagadywanie na ulicy nie ma sensu ze względu na skuteczność/brak wspólnego kontekstu, ale Pełek grzywka wali że wszędzie można zagadywać
4) mówię mu podstawy blackPilla że to że Azjatka czy Latino leci na Ciebie to jest tym samym jakbyś był chadem leciałyby Polki na Ciebie, a on p@dli że lecą na wszystko znowu zaorany
  • Odpowiedz
@navaare: Domyślam się że nie mówi wszystkiego, wtedy nikt nie kupowałby książek. Jak mu kiedyś napisałem że po 40 roku życia dla faceta to już w zasadzie game over to nie, bo nawet po czterdziestce albo pięćdziesiątce jeszcze można przebierać. Co do podrywu na ulicy, widać że jest w temacie i mówi z sensem, on proponuje jakieś miejsca gdzie dziewczyny są otwarte na zawieranie znajomości. Tylko druga strona medalu jest
  • Odpowiedz
@daro1: Wiesz Grzywocz'wi można powiedzieć wprost by nie p@dolił gdzie można znaleźć bo jest chadem więc gdzie nie położyłby berła to miałby utarg haha

O ulicy ma pojęcie bo jest trochę przeżarty PUA, stąd p@li co jakiś że można na ulicy zagadywać, ale dziewczyny nie są tam otwarte, bo "jesteś człowiekiem z ulicy", na jakimś evencie tematycznym to już lepiej. Poza tym PUA'wcy/j----i przyznają że skuteczność takiego "orania na ilość"
  • Odpowiedz