Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego masochizmu żeby każda sciana musiała być gładka na szkło, tylko w Polsce to widzialem.


@przypadkowylogin: W ogóle Polacy mają chyba najwyższe standardy, jeśli chodzi o wykończenie i estetykę domu. Mikro ryskę na ścianie będą od razu malować, bo musi być idealnie, wszystko, co do milimetra itp. do tego domy budowane tak, żeby stały 200 lat, mostki cieplne, obliczenia, rekuperacja, fotowoltaika i inne czary-mary żeby zaoszczędzić 100 zł rocznie
@kobiaszu: Niekoniecznie, kup dużą pacę albo niedrogi nóż do gładzi tak z 60cm i nawet na tą farbę połóż jeszcze gładź polimerową np. Atlas GTA (ona ma większą przyczepność). Na to co widzę to będą pewnie z dwie albo i trzy cienkie warstwy. po wyschnięciu przetrzyj lekko papierem 120 albo 150 (może być gąbka ścierna) i pomaluj jeszcze raz. Na pierwszy sam obszar a na drugi całą ścianę. Możesz wcześniej przejechać
@kobiaszu: Podejrzewam, że na YT jest cała masa. W sumie nie powiedziałem chyba o najważniejszym. Fachowcy nakładają gładź wałkami (specjalnymi do gładzi). Przypomina to trochę rozcieranie masła na ścianie. Jak jest już równomiernie nałożone wałkiem to wtedy zamaszyście dużą pacą z dołu do góry pod kątem 45 ściągasz dość słuszną ilość masy tak żeby na ścianie został 1-2mm. Jak to wyschnie to następna warstwa, aż znikną nierówności. Zawsze używaj światła i
Pobierz
źródło: comment_1672346229jxcyzBQ7uTl9DK6IMkJt2M.jpg
Mirku #!$%@? sobie jakąś fototapetę i fajrant xD Btw. współczuje, bo ja zrobiłem tak samo, czyli #!$%@?, ale mam to w dupie :) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kobiaszu: idzie to jeszcze wyciągnąć do ładnego, moze I nie będzie pionu, ale nikt nie pozna ze xos jest nie tak, jak chcesz to na pw ci opowiem


@FueGo: Mi powiedz przyjacielu bo #!$%@?łem w ten sam sposób. Trzech się brało są robotę i wyszło jak wyszło.
@Sladami_Przygody: Jak op to dobrze wygładzi, to #!$%@? malowanie, zostaną smugi po wałku i przyjdzie tu znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepsze rozwiązanie to poprawić jako tako ale przede wszystkim wywalić te #!$%@? kinkiety które nic nie wnoszą i nie wiem co on chce tym oświetlić @kobiaszu