Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: Nawet ja będąc z końca Polski i generalnie mając Wawę w rzyci wiem, że plan zagospodarowania tego miejsca zakłada, że tego chodnika nie będzie, a teraz jest pora sadzenia drzew. Jak będą czekać, aż chodnik rozbiorą (będzie nowy obok o szerokości 2 m) to musieli by czekać rok z nasadzeniem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zdjeciegipsu: no tak, to jak jest jakaś droga po której jeżdża samochody, ale kiedyś jej nie będzie to znaczy, że można już teraz posadzić na niej drzewo.......... ? K..... co wy za głupoty piszecie, teraz jest chodnik i nie ma innego więc jak można być takim głupim żeby to usprawiedliwiać, bo kiedyś tego chodnika nie będzie.......
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: U mnie na os. Kopernika w Gliwicach jest dupny skwerek i na środku stało duże drzewo. Po latach zrobili tam ścieżkę i oczywiście wstrzelili się dokładnie w to drzewo. Wycięli. Ścieżka jest dodatkowo bez sensu bo gdyby chcięli ominąć to drzewo trafili by dokładnie w przejście dla pieszych na przystanek. Teraz trzeba biegać dodatkowe 50 metrów.
  • Odpowiedz
@piter259: Drzewo sadziła Zieleń Miejska, pewnie pod swój projekt, ale projektanci w teren to nie lubią wychodzić. Ekipa wykonawcza przyjechała, patrzy: chodnik. Ale chodniki to niekoniecznie ich sprawa (zależy, może to być ZDM albo to jakaś samowola). Więc rypią byle zrobić swoje i może, może komuś dali znać że jest niejasna sytuacja.

Polska fuszerka. Już pomijam projektanta, który może zrobić wizję lokalną. To wykonawca może obskoczyć teren i porównać sobie z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zdrajczyciel: Koniec roku i może zarząd dróg nie zmieścił się z budżetem i przerzucił na nowy rok. Albo (co jest bardziej prawdopodobne) projektant wyrysował sobie tam drzewko bo tak mu wyszło i pora na CSa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Słuchajcie. W tym rejonie jest planowany remont wszystkich chodników i ścieżek była decyzja na nasadzenia do końca roku, a że remont chodników przewidziany jest w późniejszym terminie to takie coś wychodzi jak na zdjęciu.
  • Odpowiedz