Wpis z mikrobloga

@pastibox: matula perfumowego ma juz jego i rodzenstwo w kolejce do tego kredytu Was juz nie wcisnie wiec sie tak nie ciesz na cos na co sie nie załapiecie XD zalapiecie sie na to tak samo jak na stalą okresowo na 5 lat w najnizszych historycznie stopach. Jakbyscie mieli minimum ogarnięcia to by Wam dawno ktos z najblizszej rodziny wziął na siebie kredo a Wy byście potem to od nich odkupili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wujek_McKwacz: przecież już teraz bez rabatu 10% nic nie sprzedasz. Deweloperzy sypią rabatami i garażami jak z rękawa. Nikt już nie zapłaci za kwadrat ceny z 2021 przy stopach 9%. Całe stado inwestycyjne odpadło, a 30-40k kredytów nie uratuje rynku.
@pastibox: Ale z Ciebie sfrustrowany człowiek, żyjesz w jakieś abstrakcji.
Moja kobieta tez chce kupić mieszkanie, dla siebie. Mieszka u mnie. Nie jesteśmy małżeństwem. Przez wysokie stopy musiała zrezygnować z marzeń ale teraz przy tych 2% mysli o tym poważniej. Jestem ciekaw ile jest takich osób ale gwarantuje Ci ze Polacy maja oszczędności sporo i coś z nimi trzeba żrobic a ze nie wiedza jak inwestować inaczej to wola kupić mieszkanie,
Wakacje dostali bez wyjątku wszyscy nawet już posiadający inne nieruchomości, bez problemów finansowych itd. Szkoda bonte pieniądze można było przeznaczyć na dłuższą pomoc rzeczywiście potrzebującym.


@pastibox: a które to są "te pieniądze"? Bo przecież wakacje kredytowe to nie są żadne dopłaty jak w przypadku kredytu 2% (a realnie pewnie z 4 wyjdzie).