Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Muza uzupełnia dwa wyczerpujące się nakłady "Władcy Pierścieni" Johna Ronalda Ruela Tolkiena. Wersja jednotomowa i standardowa trylogia wrócą do księgarń 11 stycznia 2023 roku. Wydania w twardych oprawach liczą po 1280 stron, z cenami detalicznymi 149,90 i 169,90 zł. Poniżej okładki i krótko o treści.

Władca Pierścieni" to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, z epickim rozmachem napisana powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat - fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami także przerażająca, opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat od pierwszego wydania "Władcy Pierścieni" miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzwykopem #muza #fantastyka #fantasy #tolkien #wladcapierscieni #lotr
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Muza uzupełnia dwa wycze...

źródło: comment_1672310702rfNnFQ2okYk4z34Pphqx6k.jpg

Pobierz
  • 14
@Whoresbane: szkoda słów.

Ja nadal czekam, aż jakieś wydawnictwo będzie zainteresowane moim debiutem literackim, ale w obecnej sytuacji wyzbywam się jakichkolwiek złudzeń. Rozmawiałem z resztą niedawno z osobą z pewnego dużego wydawnictwa - tekst oczywiście przeczyta, ale jaki by nie był, to z uwagi na obecną sytuację debiutanci są na końcu ich planów wydawniczych.

Niemniej ta różnica - od 74,99 do 149,90 to jednak sporo.
Cena papieru w przeciągu jedynie roku poszybowała w górę prawie trzykrotnie, nie licząc cen energii. Jest to szokująca przebitka cenowa, ale takie są fakty... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Dawidienko1: oczywiście, że tak. Inna sprawa, że papier też stał się obiektem spekulacji i aktualna jego cena nie ma pełnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. W ostatnim czasie te same rzeczy działy się m.in. ze stalą, czy drewnem. Zobaczymy, co przyniesie