Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakis zacofany?
Wedłóg mojej wiedzy medycznej antybiotyki pomagają na grypę a jak chorujesz miesiąc zamiast tygodnia to coś jest nie tak.
Czy to nie jawne kłamanie pacjenta i łamanie przysiegi lekarskiej? Czy ja sie po prostu nie znam i mają racje?

#zdrowie
#medycyna
#pytanie
#emigracja
#uk
#lekarz
#kiciochpyta
Pobierz Frygus96 - Czy ja jestem jakis zacofany? 
Wedłóg mojej wiedzy medycznej antybiotyki ...
źródło: comment_1672298835VgVAoHhtpEWrI95Vhzi9Ad.jpg
  • 154
@Castel-Gandolfo: no ja zawsze dostawalem dlatego pytam. Bo skoro czlowiek chodzi do kekaza i zawsze dostaje to mysli ze tak ma być a potem czlowiek zadaje pytanie w google okazuje sie ze antybiotyki nie pomagaja, ludzie na wykopie pisza ze nie pomagaja xd i #!$%@? wie o co chodiz
@Veuch: no bez przesady gosciu. Ja nie oczekuje antybiotyku. Cale zycie przy wizycie u lekaza dostawalem antybiotyk to czlowiek mysli ze tak ma byc. Potem dostaje taki sms od lekarza w uk i mysli ze musza sie nie znac skoro w polsce daja antybiotyk a tu nagle ktos twierdzi ze to nie pomaga xp
@Frygus96: Wirusy antybiotkami leczyc to nie jest najlepsze rozwiazanie. W polsce lekarz mi dawal antybiotyki zeby nie doszlo do nadkazenia bakteryjnego. Reszta, to odpoczynek i leczenie objawowe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Castel-Gandolfo: no ale Katar miałeś przez jakąś bakterię czy wirusa? Czy może nie wiesz i dopiero na zapalenie ucha dostawałeś antybiotyk? Bo to mogła być bakteria od początku ale również jak piszesz wirus plus infekcja bakteryjną bo organizm jakoś tam osłabiony.

Ja napisałem, że antybiotyk, co do zasady, nie zwalcza wirusów.