Wpis z mikrobloga

#chorujzwykopem #zalesie #czerniaksoldado
Hejka Mirki. Właśnie jadę do Krakowa do instytutu onkologii. Jak pisałem jakiś czas temu, szukali przyczyn guzów w węźle chłonnym pod pachą i znaleźli. Komórki czerniaka. W piątek idę pod nóż więc sylwester i urodziny w Nowy Rok spędzę w szpitalu. Wycinają cały węzeł chłonny i trochę się boję bo nigdy ze szpitalem nie miałem do czynienia od tej strony.
  • 125
Wycinają cały węzeł chłonny i trochę się boję bo nigdy ze szpitalem nie miałem do czynienia od tej strony.


@soldado: OK, to w skrócie: #!$%@? toaleta, okrutne pielęgniarki. Masz szczęście, że onkologia, bo tam jedzenie dobre dają. Zazwyczaj. Nie bój się domagać leków przeciwbólowych.
@soldado: po operacji musisz sie sporo oszczedzac przez 48h. Narkoza pierwszy raz na pelnej bombie wejdzie i nie jest lekko po. Na szczescie jak mowisz pielegniarkom to do mnie przychodzily i dostawalem zastrzyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soldado: Dobrze, że szybko zdiagnozowali. Zdrówka! Ja to się chyba bardziej bym bał polskiego szpitala niż czerniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@soldado: bij gnoja! Ciężkie zadanie Cię czeka ale dasz radę. Pielęgniarki oprowadza Cię po oddziale i mniej więcej będziesz wiedział jak to funkcjonuje. Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało