Wpis z mikrobloga

@PanHaroldHe: Oczywiscie ze splycilem temat, powiem wiecej, usunąłem częsc wpisu w ktorym na wstepie zaznaczalem ze chcemy porównac osoby o podobnej atrakcyjnosci i dynaminie. Dlaczego?

Ponieważ to bardzo malo prawdopodobne aby w jednym jak i drugim zawodzie pracowaly osoby o podobnych cechach. Sama twarz to moze jeszcze ale cala reszta nie.

Na dodatek bardziej szczegółowe analizowanie tematu sugerowało by to że p0lka bedzie kminic nad tym również ( ͡° ͜
@Tooca_rev: Jak dla mnie są równi, bo obaj mają 15k, które może posłużyć na utrzymanie b0mbelka po chadzie czy m0kebe jeśli nie wyglądają, a jeśli wyglądają to "wystarczyło, że mnie porządnie wyruchał i przepadłam" czy jakoś tak. XD

Tak bardziej serio to nie wiem jaki jest sens tworzenia statystycznego nerda i statystycznego robola do akademickich dyskusji na portalu papieskim. Nie ruchasz bez płacenia (betabankomaty się tu łapią) == nie wyglądasz i
@Tooca_rev informatyk.
Moje koleżanki na studiach mają beke z informatyków straszną. W szczególności z takich typowych nerdów którzy chcą tam coś zagadać. Ale mówię o takim typowym informatyku, bo można być programistą a po robicie chodzić na treningi MMA to wtedy chad i masakruje robaka budowlanego.