Wpis z mikrobloga

#iphone #kiciochpyta #telefony #smartfon #ios Mirasy... potrzebuje dla siostry iphone. Dlaczego? ma ipad.. rysuje na nim.. działa.. nie wiem.. nie wnikam za bardzo ale jej ten ekosystem bardzo odpowiada. Wykorzystuje raczej do grafiki i zdjec. Ma iphone 6, ale bateria jest w takim stanie, ze trzeba to ladować kilka razy dziennie. Juz kiedyś wymienialiśmy baterię (zakupiona nowa na allegro) to działała gorzej niż stara. Siostra nie chce przeznaczać tysiące złoty na nowy telefon bo nie jest aż tak wymagająca to raz.. dwa.. finanse nie pozwalają.. nie ukrywam. Może zmiana na 7 .. albo 8 jest dobrym pomysłem? z oryginalną baterią.. trochę świeższy telefon a i bateria będzie trzymać lepiej. Może ktoś uczciwy chce się pozbyć w rozsądnych pieniedząch? zeby bateria trzymała dłużej niż 2h.
  • 13
@boulderdash: 7 i 8 to już 5-6 letnie telefony. 7 nie ma już wsparcia (nie dostała najnowszego softu). 8 ma najnowszy soft, ale wsparcie może się skończyć w przyszłym roku. Jak nie chcecie wydawać dużo kasy to może iPhone SE 2020? Niewiele droższy, a łatwiej będzie znaleźć coś mniej zajechanego i dłużej posłuży.

Poza tym w iPhonie można sprawdzić kondycję baterii. Im bliżej 80% tym gorzej (100% to nówka). Przy poszukiwaniu
@boulderdash: Mysle ze kasy w 6 to już szkoda ładować. Ale patrzyłem chwile temu (potrzebowałem czegoś taniego do testowania aplikacji w pracy), to jakieś X, Xr w przyzwoitym stanie na Allegro/OLX wisiały za rozsądna kasę nawet. Może to jest jakaś opcja?
@boulderdash: albo kupcie najtańszego ale nowego ajfona jakiego można kupować w sklepie (np. SE 2022) albo darujcie sobie ajfona. Są promki, są raty 0% ale nie kupuj kolejnego starego kapcia żeby mieć znowu starego kapcia i znowu wymieniać baterię na #!$%@?ą albo oryginalną za pół ceny telefonu.