Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: wcześniej Rybak jeździł do Bstoku i w Olsztynie zmieniali lokomotywę, bo po drodze nie ma drutów. To była wycieczka dopiero xD

Ale 8 godzin w bezprzedziałowym wysiedzieć to jest masakra.

@DestroDevil kible jeździły jako dalekobieżne w złotych czasach interregio kiedy można było przez pół Polski przejechać za grosze xD
niewiele ponad 7h jazdy. ceny od 24 pln. nie wiem na co narzekać :)


@jariosalieri: xDDDDD
Przecież to połowa dnia psu w dupę xD
ale ja to #!$%@? jestem, bo gdzie się da to biorę samolot (ostatnio WAW-WRO xD w godzinkę xD), jak nie samolotem to pendolino, a jak i tego nie, to autem. Jakieś IC "Jan papaj drugi łączył małe stacje" mnie zawsze odpychały, bo to bez względu na nazwę
W Szczecinie, ani w Olsztynie nie ma lotniska w samym mieście


@jariosalieri: W Szczecinie jest z tym dramat- w grudniu lecąc do Międzyzdrojów to był jakiś cudowny fart, ale w 3h byłem z Warszawy nad morzem, bo lądując w Szczecinie raz dwa pobiegłem do taryfy i podjechałem na PKP w Goleniowie, gdzie akurat jechał jakiś szynobus, ale bez tego to to lotnisko jest na strasznym zadupiu.
W Olsztynie podejrzewam, że podobnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tellet: taa. Bo na lot nie musisz się zjawić tę godzinę/dwie przed wylotem, a potem po wysiadce z samolotu wcale nie stracisz jeszcze z 30 minut na opuszczenie lotniska (co daje już jakieś 2,5h do czasu lotu). No i lotniska też nie znajdują się w centrum miast (doliczmy 30h na dojazd na i z lotniska do centrum, więc w sumie 1h). Daje to już jakieś 3,5h na same rzeczy dookoła lotu.
@reznerek:

o na lot nie musisz się zjawić tę godzinę/dwie przed wylotem

Na krajowe? Odprawa przez internet, jak nie lecę z walizą, to tylko "witam dziękuję pozdrawiam" na bezpieczeństwie i siedzę sobie kulturalnie w knajpie przy kawce czy drineczeku, niecałe pół godziny łącznie z boardingiem.
Dojazd np. dla takiego Wrocka to jest zamówienie ubera i 20 minut do jakichś sensownych granic.

Ale tak jak pisałem na wstępie- nie jestem