Wpis z mikrobloga

@DamianeX1X: Z tego co pamiętam Twoje wpisy to w czerwcu pisałeś, że masz kasy może jeszcze na dwa tygodnie i nie wiesz co potem będzie. Później brałeś nawet kasę od jakiś mirasów na jedzenie. Skąd nagle taki przypływ gotówki? Wczoraj browarki, dzisiaj nuggetsy.
  • Odpowiedz
@elemel90: Coś ci się pomyliło, nie pamiętam żebym pisał w czerwcu że mam na 2 tygodnie, w czerwcu dostałem ostatnią wypłatę + za soboty. I o tym w Maju nawet pisałem.
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: no nie wiem, nie chce mi sie szukać konretnego wpisu, coś takiego na pewno zauważyłem, bo od tego czasu co jakiś czas do Ciebie zaglądam z ciekawości jak z tego wybrnąłeś. Co znalazlem na szybko to 3 m-ce temu wpis, że zostało Ci juz tylko 250 zł. Później wpłaty od wykopka i teraz z powrotem browarki i żarło. Ciekawi mnie po prostu co się zmieniło. :-)
elemel90 - @DamianeX1X: no nie wiem, nie chce mi sie szukać konretnego wpisu, coś tak...

źródło: comment_1672174307PPKy9YjSLDmpORaNI96ofq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: Mordo zamiast tego polecam sobie kupic w masarni 1kg skrzydelek, zaplacisz jakos 7-8 zl, do tego jakas ostra przyprawa, zamarynowac elegancko i do piekranika :D Nie dosc, ze taniej to jeszcze bez wiekszej chemii.
  • Odpowiedz
@elemel90: Pamiętam ten wpis, to było bodajże we wrześniu, tak myślałem o nim. Wcześniej nie przypominam sobie, żebym pisał że mam pieniędzy na dwa tygodnie. Od tego wpisu się faktyczna bieda zaczęła, kiedy to starałem się oszczędzać jak mogłem. Mam sposoby, żeby mieć raz na kilka dni te kilkanaście złoty, bez majątku, ostatnio nawet podjąłem pewną pracę, ale pieniędzy z tego jeszcze nie dostałem. Moim jedynym wydatkiem jest aktualnie jedzenie, alkohol
  • Odpowiedz
@DamianeX1X: No brzmi jak tabasco. Dobrze smakuje z sokiem pomidorowym i wódką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak miales ochote na pyszny sosik jak z jakiegos maczka to mogles wziac cos z roleskiego w tych plastikowych butlach jak kepucz
  • Odpowiedz