Wpis z mikrobloga

lata temu HBO zrobilo, według mnie, najlepszy serial ever, czyli The Wire i co? Postac, która jest chyba najbardziej lubiana przez widzów jest gejem i absolutnie nikomu to nie przeszkadza. Gość ma zajebiste tło, charakter i nie jest tak, że jego jedyna cechą jest to, że jest gejem.


@ffrankowski: lata temu? W tym roku w nowej Grze o Tron był wątek geja, który bardzo ciekawie wpleciono w fabułę, jednocześnie rozwiązując problem
@Ptolemeusz: ja jestem fanem Star Treka chociaz daleko mi do ortodoksa dlatego też DISCO lubię ale generalnie wśród starych fanów raczej ten serial nie jest poważany, bo zupełnie odbiega od wizji poprzednich seriali. Ale starzy fani wieszali psy na Deep Space Nine więc...
Bardziej mi chodziło właśnie o to, że w Disco geje to nic, bo dochodzą różne osoby niebinarne itp. Generalnie Star Trek zawsze przełamywał pewne schematy (pierwszy w TV
@marian-stefan: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ffrankowski: nie oglądałem The Wire ale przypominam sobie drugi sezon mindhuntera, gdzie poza jedną sceną orientacja jednej z postaci nie prowadziła historii w żaden sposób do przodu, zamiast tego całkowicie spowalniano przebieg akcji, przemyśleń bohaterów i wszystkiego, prezentując jakieś fragmenty z romansu tejże homoseksualnej postaci, co tak naprawdę w ogóle widzów nie interesowało (koniec końców wątek się rozwiązał w równie nieinteresjacy sposób, nie wywołując w sumie emocji xd)
@Shatter: zmieniła sposób myślenia jeżeli chodzi o prezentowanie treści i za niewielką kasę ułatwiła dostęp do setek produkcji. Netflix z którym ja zaczynałem te 6-7 lat temu był czymś zupełnie innym niż Netflix aktualnie. To od Netflixa zaczęła się rewolucja streamingowa i śmierć analogowej tv. Netflix dał i daje także szanse programom i serialom z innych państw niż USA do zrobienia światowej kariery.
Plus kilka ich produkcji, zwłaszcza z lat 2016-2018
@marian-stefan: wytrzymałem 25 minut tego gniota. Pomijając oczywistości to Najgorsze w tym serialu są kurde karły. Nie było momentu który by sugerował w książce, ze krasnoludy są anatomii takiego karła. Biorąc pod uwagę ich chęć do bitki i umiejętności to ich ciało było stworzone do uników, noszenia cięzkiego pancerza i siepania przeciwników na wysokości łoaptki i biodra. Z całym szacunkiem dla karłów i ich "choroby genetetycznej" walki wyglądają przekomicznie. Nie mają