Wpis z mikrobloga

Sprawa do doświadczonych onsiarzy z portali randkowych. Jak rozgrywacie taką piłeczkę i doprowadzacie ogólnie do takich indycentow xD
Jako ze doszedłem do wniosku że na tinderze, badoo, bumble ni #!$%@? z nikim na poważnie nawiązać znajomosci nie można, to stwierdziłem że może tego onsa spróbuję, chociaż tyle.
Jak na razie coś tam próbowałem ale słabo biorą. Pisaliśmy to laska sie pytala na jakiej ulicy mieszkam itd to zaprosiłem ja do siebie  potem "na film" i myślałem generalnie że zrozumiała o co kaman. Gadalismy z 2 godziny, potem wlaczylem film przytuliliśmy się, ona pół butelki wina wypiła to już delikatnie inny stan świadomości, ale jak zacząłem ją gładzić po szyi to się speszyla i odsunęła i po 5ciu minutach powiedziała że musi wracać do domu.
Jak na razie to była jedna akcja po jakimś tygodniu, mimo że mam zawsze 99+ lajkow po pierwszym dniu od zalozenia konta i zawsze z 10 par przynajmniej po rozdawaniu lajkow to laski bardzo często nie odpisują już na starcie, te co odpisują to czesto kręci się taka schematyczna i mało inteligentna gadka z której teraz próbuje na starcie generalnie zaprosić do siebie XD

Btw większość moich par jest w moim wieku czyli 18-22 lat

Ludzie piszą żeby z bomby na starcie nie deklarować jakie ma się zamiary, ale ja nie będę marnował czasu na pisanie 3 dni, potem 4 spotkania i 700 zł wydanego na drinki, tylko chce jak najszybciej i jak najmniejszym kosztem zasugerowac co jest grane xD A nóż ktoś chce jakiejś głębszej relacji a ja mu nagle wyskakuje z czymś takim i oboje zmarnujemy zas

Zastanawiam się czy jest sens sie w tym siedziec dalej czy po prostu iść do klubu i tyle

#tinder #badoo #seks #rozowepaski #ons #kobiety #zwiazki #relacje
  • 12
@msea940: z tego co pamiętam te dawne czasy to nigdy nie deklarowałem czegoś takiego w wiadomościach, babkę trzeba podkręcić a wtedy już z górki, nie każda na 1 spotkaniu i tak się da

każdy przypadek jest indywidualny i tu działają chyba jakieś instynkty bo nigdy nie miałem jakiegoś konkretnego planu, częściej to było najpierw piwo w pubie a dopiero później na chatę, raczej w ciemno bym nie zapraszał laski do siebie
@msea940 jak just ktos chiba mówił wcześniej napisz od razu w opisie, najlepiej że ciężko jest kogos znaleźć na stałe więc wolisz zacząć od FwB czy te twoje ons. Nie wal że od razu do domu, tylko idźcie gdzieś wieczorna porą i potem proponuj wino w domu. Umyj się, posprzątaj mieszkanie i udawaj że panna i ruchanie lata Ci koło #!$%@? to się od nich nie odpędzisz. Pozdrawiam
@msea940: nie słuchaj tych wysrywow o pisaniu w opisie. Ogólnie musisz się pogodzić z tym, że nie da się umówić z kimś na onsa tak po prostu, chyba że bardzo rzadki przypadek. Po prostu umawiasz się z kimś i budujesz odpowiednią atmosferę, napięcie, bliskość itp. Czasami choćbyś się zesrał to nic z tego nie będzie, bo jednak nie spodobasz się na żywo i tyle, albo laska jednak stwierdzi że nie ma