Wpis z mikrobloga

Rozne glosy sie tu pojawiaja ale ja mam nadzieje, ze Kucz sie nie zmieni. Wczoraj mozna bylo zobaczyc pewien kontrast, jesli chodzi o "gosci". Nie jestem przewrazliwiony na punkcie wulgaryzmow ale ten tucznik, ktory kazal babci z kwiatami "#!$%@? z tym gownem", to mocna zenada. Jego cale zachowanie bylo fatalne. Bramkarz w analogicznej sytuacji wykazywal sie mega empatia. Ogolnie widac, ze surfer jest dobrze wychowany i jego rola jak najbardziej mi pasuje. Amadi prosty chlopak, czasem bezposredni ale z wyczuciem. Natan wiecznie zakochany, zdolny do kazdej glupoty ale jest to na ten moment pozytywna postac. Na ten moment, bo uwazam, ze dla niego to wszystko moze sie kiepsko skonczyc. On chyba w tym roku dopiero tknal alkohol, a teraz lata #!$%@? i spizgany dzien w dzien. Amadi tez potrzebuje alko (a moze czegos wiecej?), a surfer taki smieszek od poczatku do konca. Ostatnio troche nerwy mu puscily ale trzymal fason.
Gdyby teraz Kucz oznajmil, ze super bylo ale dziewczyna go potrzebuje, to tylko liczylbym, ze z nia poprowadzi strimy np. podroznicze. Oczywiscie byloby szkoda, gdyby sobie poszedl ale wieksza szkoda by bylo, gdyby sie zepsul jako czlowiek albo probowal robic cos wbrew sobie.
Co do wykopka, to nie kumam zachwytów nad jego osoba. Na pewno jego plusem jest to, ze słucha się Armaniego ale potencjał jest marnowany. Mimo wszystko jest atencjuszem, który jest tam po to, żeby być. Od siebie nie wnosi nic. Żadnej gadki, zadnej inicjatywy, po prostu tam jest. Kuczu w momentach nudy stara sie, probuje cos wykrecic.
Co do opinii, że surfer hamuje dymy, bo robi wlasna cenzure... Ja tylko przypomne, że on jako nowicjusz nie umie w strimy ale chce dobrze, zwłaszcza po tylu banach. A wczoraj masażystka pokazała balony i Amadi stwierdzil, ze przesadziła. Tez hamulec?
Osobiście uwazam, ze pierwszy skład jest dobry, a dodatki mozna dobierac i ewentualnie wyrzucać.
A ja zaczalem ogladac od samego poczatku z nastawieniem, ze pokaza troche miejscowego klimatu. A to, ze wszystko sie tak rozkrecilo, to tylko sie cieszyc.

#famemma #transtv
Pobierz BoooG - Rozne glosy sie tu pojawiaja ale ja mam nadzieje, ze Kucz sie nie zmieni. Wcz...
źródło: comment_1672131178H1fy0AOQTPs2JKjtzEap0K.jpg
  • 18
@linshaa: niewatpliwie masz racje. Takie osoby tez sa potrzebne, zeby polaryzowac ludzi, wywolywac skrajne emocje. Politycy czesto siegaja po takie zabiegi. Mimo wszystko po kilku wywodach elona, mialem go serdecznie dosc. Nawet liczylem, ze Amadi lekko sie odpali i dobitniej wyhamuje te jego odzywki.
@niezdiagnozowany: tez na to zwrocilem uwage, ze Kuczu nie jest zepsuty. Czesto pilkarzyki uwazaja sie za niewiadomo kogo, a on jest mega w porzadku.
@YEPs:
@YEPs: pytanie tylko co zamierza robic w swoim zyciu? Mimo wszystko nie robil tam chyba niczego, co mogloby mu zaszkodzic. Aczkolwiek do pisu czy konfederacji raczej by go nie wzieli. ;-)
@BoooG: ja szczerzr wole zobaczyc strima ze zwiedzania Kucza niz kolejny raz to samo czyli transa w pokoju xd Jezeli by rovili te strimy roznorodne w tym samym skladzie pierwotnym raz zwiedzanie, raz imprezowanie z trasami na miescie i w pokoju to byloby to znacznie ciekawsze. Troche normalnosci przeplatanej szalenstwem bo ciagle szalenstwo tez robi sie nudne i montonne.
@BoooG: @Jrv20: Akurat sprzedawców kwiatów #!$%@? prądem. Byliście jeden z drugim za granica? Najbardziej #!$%@? osoby we Włoszech potafili wbijać się do restauracji i stać ci przy stoliku aż obsługa ich pogoniła, próbujesz zrobić sobie zdjęcie a taki typ będzie ci blokował drogę i wciskał swoje kwiatki. Kupi w markecie bukiet za 10 euro a później sprzedaje jednego kwiatka za 10. Babcie są identyczne tylko, że zamiast natrętności lecą na
@GoodGuyChucky93: bylem i tak jak ludzie z roznych stron swiata potrafia byc nachalni (a nawet agresywni), tak mozna zareagowac stanowczo, a nie jak cham. Ten pajac wobec wszystkich zachowywal sie z pogarda i o to tu chodzilo.
I tak jak wspomnial @Jrv20, Kucz wykazal sie empatia i kupil kwiatka, bo bylo mu szkoda tej kobiety. Watpie, zeby czul sie "#!$%@?". Mysle tez, ze nie jest glupi i wie jak to