Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałam się, że moja matka na początku relacji z cudownym ojczymem zdradziła go. Rozumiecie? Po prostu zdradziła i również gada, że jeśli nie będzie dla niej wystarczający to nie będzie miała z tym problemu żeby go zdradzać. On o niczym nie wie, a od niego zależy całe moje życie w tej chwili. Przez to nie jestem w stanie już spojrzeć na nią inaczej, mam ogromny do niej problem i wiem, że jest najgorszym człowiekiem. Koniec końców... Co ja mogę poradzić? W tej chwili nie mogę niczego mu powiedzieć, nawet jeśli to nie jest sprawiedliwe. Chociaż raz muszę pomyśleć o sobie i o tym, że mogę stracić wszystko. #rodzice #zwiazki #zdrada #zdrady #milosc #psychologia #anonimowewyznania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a980f56ee95d57c2236145
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: ziom terapia, tak znajomego matka uwalila mu psychike bo zdradzała jego ojca, a on chyba żył w leku, ze jego żona go zdradzi. Potem wzuł tka laske która omotał wokoło palca i żeby nie było ze ona go zdradzi to on prawdopodobnie zdradzał. Tka patola związana z nieprzepracowany lekiem. Jego dzieci miały równie przerabane