Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W przyszłym roku będę miał rocznicę 10 lat związku, z moim #rozowypasek, od pół roku jesteśmy zaręczeni

Jeśli chodzi o sprawy seksu. Kiedy ją poznałem była dziewicą. Miała 20 lat, lekką nadwagę, w #!$%@? kompleksów, nigdy nie była z żadnym facetem, baa nigdy się nie całowała. Dodaj do tego DDA i masz niezły miks. I co większość facetów by zrobiła na moim miejscu. Po prostu po kilku spotkaniach by odeszła. A nawet po pierwszym by odeszła.

Ja spróbowałem to ciągnąć dalej. I powiem wam, że to była droga przez mękę. Uczyć wszystkiego krok po kroku. Jak się całować, jak przekraczać jedną przeszkodę po drugiej, było ciężko. Czasami zastanawiam się, czy drugi raz bym się na to zgodził. Problem jest taki, że ją pokochałem taką jaką jest, i naprawdę wierzcie mi. Przeszliśmy w #!$%@? sztormów i huraganów, nie tylko w sferze seksu.

Dzisiaj drogie wykopki, moja różowa zgubiła gdzieś po drodze 25 kg, nabrała odwagi i zmieniła się nie do poznania. Kiedy chcę, jak chcę, w jaki sposób mam na zawołanie. Chcesz przebierankę ? Spoko. Chcesz rimming ? Chętnie. Chcesz w drugą dziurę ? Jestem za.

Żeby dojść do tego serio, mnóstwo gówna z głowy musiałem jej i sobie przerzucić. Czasami miesiącami nie było seksu, bo miała rozwałkę w głowie. Dzisiaj czasami jestem przerażony swoim dziełem i mam uśmiech na twarzy, że po takich wybojach ma teraz taką sucz. Bo tak każe się nazywać. I nie zamieniłbym jej na inną. Inna sprawa, czy jeszcze raz bym odważył się przeżyć taki sztorm w związku.

Pozdrawiam i wesołych świąt

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a90fea6ee95d57c2235406
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 16
OP: @Nitro_Express Nigdy tego się nie dowiem. Bo ja rozumiem, świat jest pełen p0lek, szlaufów, grażyn i karyn i jest obawa. Ale ja mam swoją suczkę, gdzie 10 lat temu była naprawdę mocną średniawką, pełną kompleksów, pełna nieśmiałości, braku przebojowości, gdzie nawet nie marzyła o tym aby potrzymać drugą połówkę za rękę, pocałować, faceta już nawet nie mówiąc o jakimś związku czy relacji seksualnej. I mimo tego ja podjąłem, nie powiem