Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt: Proste, jest tam tanio, a Łódź ma wszystko czego potrzeba do wygodnego i taniego życia. O każdym mieście mogę takie coś napisać. "Mnie dziwi że ktoś chce mieszkać we Wrocławiu kiedy jest drogo, Odra zatruta a Ukrów już ponad 30%". "Mnie dziwi, że ktoś chce mieszkać w Warszawie przy tych cenach z kosmosu wszystkiego na każym kroku i ogromnych tłumach". I tak dalej
@KoninaBeZiomeczka: Kato jest mocno niedoceniane. Leży w jednym z najludniej zasiedlonym regionie w Polsce. Ma dobrą infrastrukturę z miastami ościennymi i z resztą kraju. Kato jest dobrym miejscem do życia. Podobnie jak Gliwice, czy nawet Zabrze czy Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza itp. Bytom ma też tą przewagę, że jest względnie tanim miastem. Oczywiście są dzielnice jak we wszystkich miastach, gdzie lepiej nie kupować ale według mnie Śląsk, a przynajmniej Kato i
@MxS89: Nie jest zajebiście. Jest znośnie i to tyle. Ogólnie region specyficzny, dużo #!$%@? pogórniczej. Bytom, Świętochłowice, Siemianowice, Mysłowice, Mikołów - przecież to są w większości albo blokowiska, albo gówno miasta z rozwalonymi kamienicami. Duża częsc Kato też ładnie nie wygląda i bezpieczne nie jest. Nie mówię, że Łódź jest, ale Śląsk to raczej obszar brzydoty w ogromnej ilości