Wpis z mikrobloga

@adamko92: Wystarczy zobaczyć na dobór treści - jeżeli śmiejemy się z pisu to z błahych rzeczy, nie poruszamy najważniejszych wałów. Za to każda informacja o opozycji jest rozdmuchiwana do granic.

Odpaliłem jakiś odcinek a tam pół odcinka o tym ze wiceprezydent Wrocławia pracuje w jakiejś radzie nadzorczej w innym mieście XD
Jednocześnie ani słowa o ustawie o bezkarności, Orlenie, lotosie, sporze Ziobro-Morawiecki, braku hajsu z UE i innych
@Wykoppeel1230 podałeś skrajny przykład bo akurat Wrocław sam obnosi się ze swoją glupotą w specjalach, jednocześnie program ma zbyt luźną formę, żeby opowiadać o takich skomplikowanych sprawach jak wymieniłeś, a obaj panowie raczej nie są ekspertami w tych dziedzinach.
@Perloooo pisowski Mazurek? xd ogladałem wywiady tego gościa w RMF z pisowskimi politykami i bynajmniej nie był to poziom Ziemca a i zdarzyło się że naburmuszony pisowiec przerywał wywiad xd wiem, na wykopie Mazurek ma opinię pisowca więc wszyscy bezkrytycznie to przyjmują
@Wykoppeel1230 to koniecznie napisz o tym do KS żeby poruszyli ten temat, ja ci nie wyjaśnie dlaczego nie poruszyli jeszcze wszystkich gospodarczych tematów, ale domyślam się że musieliby pół odcinka pokazywać tabelki i wykresy, a widzowie nie tego szukają w tym programie