Wpis z mikrobloga

@adamko92: to znaczy ze po prostu jestes glupszy niz uwazasz i nie zauwazasz tego co bys zauwazyl jakbys byl inteligentniejszy. Nie dowodzi to tego ze nie ma propagandy, tylko tego ze dziala na srednio inteligentnych ludzi ktorzy jej nie dostrzegaja.

Jestes modelowym targetem tego gowna.
  • Odpowiedz
@Perloooo jeśli już wyzwałeś mnie od głupców a siebie postawiłeś półkę wyżej to podaj jakiś przykład tejże oczywistej propagandy, bo ja widzę w tym "gównie" program rozrywkowy wyśmiewający głupoty każdej ze stron bo po obu stronach barykady są kretyni z mniejszym lub większym dorobkiem
  • Odpowiedz
@adamko92: Wystarczy zobaczyć na dobór treści - jeżeli śmiejemy się z pisu to z błahych rzeczy, nie poruszamy najważniejszych wałów. Za to każda informacja o opozycji jest rozdmuchiwana do granic.

Odpaliłem jakiś odcinek a tam pół odcinka o tym ze wiceprezydent Wrocławia pracuje w jakiejś radzie nadzorczej w innym mieście XD
Jednocześnie ani słowa o ustawie o bezkarności, Orlenie, lotosie, sporze Ziobro-Morawiecki, braku hajsu z UE i innych
  • Odpowiedz
@adamko92: nie chcialem cie obrazic, po prostu warto byc swiadomym swoich ograniczen. Nic nie bede szukal, nie chce mi sie, chcesz to sobie poanalizuj albo uznaj ze #!$%@?, whateva.
  • Odpowiedz
@adamko92 Proponuje oltarz stanowskiego na chwile schowac do szafy. Tak doszukuje sie propagandy u kolesia ktory jest sponsorowany przez orlen, ma program w tvp i robi program z pisowskim mazurkiem xD no #!$%@? nie trzeba byc szerlokiem xD przypadkowo tylko weszlo jest sponsortowane przez orlen i totalizatora xD

obudz sie kolego xD
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230 podałeś skrajny przykład bo akurat Wrocław sam obnosi się ze swoją glupotą w specjalach, jednocześnie program ma zbyt luźną formę, żeby opowiadać o takich skomplikowanych sprawach jak wymieniłeś, a obaj panowie raczej nie są ekspertami w tych dziedzinach.
  • Odpowiedz
@Morguliusz: prawie 15 lat konto na wykopie, #!$%@? pisu zanim to było modne a typ mi insynuuje, że jestem pisowskim trollem xD Wstydu nie masz.
  • Odpowiedz
@adamko92: No ja jakoś nie widziałem programu o tym ze Orlen ma zawyżone marże i łupi Polaków ale za to widziałem listę wiceprezydentów Wrocławia i spółek z innych miast w których pracują.

Jakoś nie widzę różnicy w stopniu skomplikowania a to ze Panowie nie są ekspertami z zarządzania spółkami komunalnymi jakoś im nie przeszkadza
  • Odpowiedz
@Perloooo pisowski Mazurek? xd ogladałem wywiady tego gościa w RMF z pisowskimi politykami i bynajmniej nie był to poziom Ziemca a i zdarzyło się że naburmuszony pisowiec przerywał wywiad xd wiem, na wykopie Mazurek ma opinię pisowca więc wszyscy bezkrytycznie to przyjmują
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230 to koniecznie napisz o tym do KS żeby poruszyli ten temat, ja ci nie wyjaśnie dlaczego nie poruszyli jeszcze wszystkich gospodarczych tematów, ale domyślam się że musieliby pół odcinka pokazywać tabelki i wykresy, a widzowie nie tego szukają w tym programie
  • Odpowiedz
@Kai bo jesteśmy na tym etapie rewolucji że zaczyna się wewnętrzne przepychanie kto jest bardziej antypisowski i polaryzacja jest już zero-jedynkowa
  • Odpowiedz