Wpis z mikrobloga

bo jesteśmy na tym etapie rewolucji że zaczyna się wewnętrzne przepychanie kto jest bardziej antypisowski i polaryzacja jest już zero-jedynkowa


@adamko92: Ale filozof. Ot zwykłe polityczne przepychanki pospólstwa nakręconego przez polityków w myśl dziel i rządź, nihil novi.

Natomiast fakt, że @Kai nie widzi soft-pisowskiego bełkotu to albo myślenie życzeniowe aka klapki na oczach albo specjalnie albo przypuszczalnie wina niskiego ilorazu inteligencji (bez urazy), bo tych z wysokim #!$%@? cynizm i
@Morguliusz zauważyłem, że wszyscy którzy ostro się oburzyli z tego żartu i wszędzie widzą propagandę, wytykają tym drugim niski iloraz inteligencji xd jednocześnie mają tak wysoki, że z programu satyrycznego robią program publicystyczny i opiniotwórczy. Te dane o korelacji czymkolwiek podparte czy wyciągnięte z najbardziej znanego na wykopie instytutu? Widziałem w innych tematach, jak ludzie potrafili udowodnić, że te proporcje to gówno prawda. Żart fur deutschland jest memem który dawno już lata
@adamko92: No to ja widzę, że jest na odwrót, więc jest 1:1 i się resetuje. To, że u M&S jest propaganda pisowska to nie jest info z wczoraj. Jak ludzie wierzą w przypadki pt. kto jest sponsorem tego programu i uważają, że nic za tym nie stoi więcej to tylko można współczuć, bo jak wiadomo wszystko jest w życiu przypadkiem, a szczególnie pisowska machina propagandowa :)

A ból dupy można mieć,
@Morguliusz: To Ty nie dostrzegasz, że nie każda wypowiedź musi być #!$%@? Pisu, mozna sie nawet czasem z pisem zgadzac. Dla Ciebie to już ofc wyrachowana socjotechnika mająca na celu poprawienie wizerunku pisu xD a ja widze po prostu program prowadzony przez dwóch konserwatystów i naturalne jest, że czasem im z pisem po drodze. Memy z niemieckim tuskiem to masz nawet na wykopie xD Nie wiem czemu tego nie dostrzegasz, może
@Lolenson1888: również ich oglądam, tak@jak czasem TVP - warto mieć dystans do tego co się ogląda (w sensie obie strony barykady) i dochodzą do wniosku, że TVPis jest tyle samo warte co TVN tylko w drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Lolenson1888:
Dobra, a teraz dajcie kogoś na YT, kto ma 18-30 lat i nadaje coś śmiesznego i wartosciowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wydaje mi się, że to nie kwestia wieku, tylko po prostu ciężko zadowolić każdego. A Stano po ms2022 to wręcz wróg publiczny nr 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze wiecie, że jeszcze rok temu obaj baaardzo scmiezzyli wykop, czasy Najmana czy