Wpis z mikrobloga

Rozważam kupno auta, ale na mojej drodze jest kilka dylematów. Ostatecznie decyzja sprowadza się do wyboru: A5 coupe z 2018 na raty, albo od razu za gotówkę F30 z 2017. Auto ma sie ładnie prezentowac przy spotkaniach biznesowych i wytrzymac dlugie trasy
#bmw
#audi
#motoryzacja

Autko

  • A5 na raty 26.3% (244)
  • F30 za gotówkę 73.7% (683)

Oddanych głosów: 927

  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackiLacki: Zależy

Jak to ma być klekot czy inne byle co do toczenia, to bez znaczenia i super-nudne generyczne audi będzie idealne

Jak ma być coś pokroju 340i z B58, to A5 nie jest alternatywą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@BlackiLacki: Źle zadałeś pytanie. Gdybyś spytał który samochód jest lepszy to bez wątpienia A5. Drugie pytanie dotyczy brania na raty, przy takich stopach wolałbym kupić za gotówkę.
Konkurentem A5 powinno być G20, a nie tragiczne F30.

Ja dwa lata temu wybierając pomiędzy nowymi A5 i G20 wybrałem poliftową Giulię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@BlackiLacki Skoda SuperB i nie żartuje w tym momencie. Wygodne na długie trasy i w sam raz jako taka służbówka. Chyba nie ma żadnych badań na ten temat, ale słyszałem historie o tym, że jak masz drogie auto premium to w oczach klientów wychodzisz na kogoś, kogo usługi są drogie. No chyba, że masz usługi premium, to co innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@BlackiLacki:

Czy gdzieś wspominałem o jakims kredycie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli na raty miałeś na myśli że najpierw kupisz połówkę a potem będziesz ćwiartki dokupować i pospawasz?
  • Odpowiedz