Wpis z mikrobloga

Rozważam kupno auta, ale na mojej drodze jest kilka dylematów. Ostatecznie decyzja sprowadza się do wyboru: A5 coupe z 2018 na raty, albo od razu za gotówkę F30 z 2017. Auto ma sie ładnie prezentowac przy spotkaniach biznesowych i wytrzymac dlugie trasy
#bmw
#audi
#motoryzacja

Autko

  • A5 na raty 26.3% (244)
  • F30 za gotówkę 73.7% (682)

Oddanych głosów: 926

  • 62
  • Odpowiedz
@tehacz: Cupra aż taka kiepska? Tak, zaczynam się rozglądać za f30, muszę doczytać doinformować się w sprawie silnika, sam nie wiem czy rozglądać sie za dieselm czy benzyna. Dziś powstała ta wizja, gdyż znacznie poprawiła się sytuacja finansowa pozwalająca nawet na wzięcie autka w leasing. I z różowym zdecydowaliśmy, że stać nas na premium bez wywalenia całych oszczędności xd

Całe życie jeździłem ON. Auto ma głównie służyć do podróżowania/załatwiania spraw gdyż
  • Odpowiedz
@Kanye__West: Cupra - kosztowała 160k (leasing) a prowadziła się o wiele gorzej niż F31, które kosztowało mniej niż 50% tej kwoty. Ogólnie po 3 miesiącach sprzedaliśmy i wyszliśmy na tym +10k :D
No myślę, że i diesel i byna to dobry wybór generalnie w tym modelu akurat - więc musisz brać pod siebie :) tylko koniecznie automat!
  • Odpowiedz