Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Ja mam w swoim silnik N47 z przebiegiem 220 tys i daje radę. Zmieniałem kilka miesięcy temu rozrząd i silnik w środku był bez żadnych nagarów. Z panewką to znajomy miał taką samą akcję w B47, który miał być teoretycznie lepszy od N47 XD
@Kanye__West: No ja jestem zadowolony na 110% :) zrobiłem nimi naprawdę sporo kilometrów, żadnego problemu nie miałem - zupełnie zero. Teraz po 4 latach uzytkowania (100kkm) w cabrio zrobilem chip tuning i z 184KM zrobilo sie 232KM a chłop powiedział, że tak zadbanego dawno nie widział. Ja osobiście nie zmieniłbym tych aut na nic innego, bo na co? Nowe bmw praktycznie niczym się nie różnią. Ewentualnie kombi kiedyś na X6 zmienię.
@Kanye__West: Kombiaka kupiłem po tym, jak sprzedałem Formentora 2.0 190KM w benzynie z salonu po 3 miesiącach xD jednak wynik spalania 14l to nie dla mnie. I tak naprawdę od 4.5 roku wymieniam tarcze i olej raz w roku i nic więcej. Jedni mówią, żeby wymieniać co 10kkm ale ja zawsze wymieniam po 25kkm i mechanik mówi, że i tak zlewa olej czysty. Planujesz jakiś zakup?