Wpis z mikrobloga

I czaicie to, że dla lewaków nie ma to znaczenia, że w TVN siedzi banda hipokrytów taka sama jak w TVP?

https://www.wykop.pl/wpis/69673843/jest-w-polsce-taka-stacja-telewizyjna-ktora-24h-na/

Da nich w TVN prawdopodobnie mogli by i jacyś złodzieje, przestępcy seksualni siedzieć i pracować czy jacyś recydywiści a to i tak nie miało by znaczenia bo REE TVP I PROPAGANDA A W OGÓLE TO PIS DYMA NASZĄ PRAWORZĄDNOŚĆ WE WSZYSTKIE DZIURY REE
Żal mi was ludzie serio, jedni brandzlują się do tego, że w Polsce jest dobrobyt a drudzy, że TVN jedyne pokazuje prawdę, ale nie są obiektywni i jakby nie oni to rzekomo bym nie wiedział, że się w kraju źle dzieje xD
Jedni zaślepieni tym co z nimi TVP robi a drudzy zaślepieni i nie widzą jak fałszywe i zdradzieckie osoby są w TVN i jemu podległych kanałach
Ja pluje na jednych i drugich i mi z tym dobrze
Tak samo w Polsce nigdy nie będę głosował na ludzi w tym kur…dołku, bo to jedno złodziejstwo jest i fałszywość
Jeszcze trochę i wyjeżdżam z tej dziury a wy dalej karmcie się, że macie na cokolwiek wpływ w tej dziurze
Myślicie, że jak PiS przegra i wygra PO to będzie lepiej? Gwarantuje wam, że nie xD 3 max 4 lata i zacznà wychodzić afera po ich stronie i oni zaczną obsadzać swoich gdzie się da i doić ile się da z tej dojnej krowy
Myślicie, że jak PiS wygra to będzie dobrze? Tak, naiwne stare dziady wierzcie dalej, że wam coś dają i głosujcie i popierajcie ich dalej a wam zrobią z d--y jesień średniowiecza i wróci pałowanie pałkami i jedzenie na kartki
Na Lewicę i Konfederację nawet za milion nie zagłosuje, bo obydwie partie mają nasrane w głowie i chcą stosować zamordyzm
Jedni pokazali prawdziwą twarz podczas pandemii kiedy wchodziły obostrzenia i chcą państwa socjalistycznego i kazdy jest równy, ale wg ich zasad a drugim marzy się zamknięte państwo katolickie, państwo wyznaniowe z jedyną i właściwą wiarą, gdzie kobiety mają g---o do gadania i mają siedzieć tylko w kuchni i rodzić dzieci bez głów czy płuc same często po tym umierając i nastawiać Januszkom i Mariuszkom d--y, bo to obowiązek żony
Pozabijacie się nawzajem za te skrajności i już nie dużo do tego brakuje
Nie mam zamiaru brać w tym udziału, do polityki ludzie uczciwi nie idą, bo nie zależy im na pieniądzach i do końca życia będę to powtarzał
Polityka nie była, nie jest i nie będzie uczciwa a ludzie nie mają prawa głosu i pozwalają dzięki swoim głosom napchać innym swoją kabzę
Tam, gdzie zaczynają się grube pieniądze, tam kończą się zasady, prawda i moralność
Proszę bardzo, zacznijcie na mnie pluć, rzucać obelgi, że jestem pieprzonym centrystą i tak naprawdę nie mam poglądów i mam się nie mieszać do Polski i polityki, bo jak nie głosuje to nie mam głosu, mam to wiecie gdzie, bo za dużo już się tego nasłuchałem i wisi mi to
Cudownych świąt kochani i przyjemnego wieczorku :3

#takaprawda #bekazpodludzi #przemyslenia #polska #wybory #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpolityki #gownowpis #tvpis #tvn #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #emigracja
xydeN- - I czaicie to, że dla lewaków nie ma to znaczenia, że w TVN siedzi banda hipo...

źródło: comment_1671988273VjIGYZ5aK9pSXHLVizYwJi.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TVN powstał z kasy zarąbanej podczas afery FOZZ i to na dzisiaj też by były miliardy złotych uwzględniając inflację od tego czasu.

Zainteresowałem się twoją wypowiedzią, myślałem, że dowiem się czegoś nowego. Niestety brak ci argumentów, nie podajesz faktów, ot zwykłe bicie piany.
  • Odpowiedz
każdy kto wiedział ile tej kasy poszło do spółki ITI, właścicielki późniejszego TVN to cóż gryzą glebę( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz pytać spółkę ITI¯_(ツ)_/¯

@Kaczypawlak Wiesz, że Jarek z Leszkiem ukradli ciemna stronę księżyca? Dlatego właśnie nie ma już żadnych misji kosmicznych na księżyc.
Oczywiście prawie każdy kto o tym wiedział już gryzie ziemię. Kiedyś Leszek zagroził że się wygada i potem sam wiesz co było (
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: No tak, jak nie Kania to jakiś typ związany z Sakiewiczem. A jakieś porządne źródło?
I nie ten artykuł bo tam też nic nie ma.
@ipkis123: Potwierdzam. A skoro dwie osoby o tym wspominają więc to jest prawda. I co teraz @Kaczypawlak? Dwie osoby potwierdzają więc tak było, nie zaprzeczysz no chyba że masz jakiś dowód XD
  • Odpowiedz
Wiesz, że Jarek z Leszkiem ukradli ciemna stronę księżyca? Dlatego właśnie nie ma już żadnych misji kosmicznych na księżyc.


@ipkis123: właśnie ciągle są( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak, jak nie Kania to jakiś typ związany z Sakiewiczem. A jakieś porządne źródło?

I nie ten artykuł
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Ale ma jakiś poważny dowód z którym można iść do sądu czy tylko przypuszczenia? Bo z tego co czytam to typ wie tyle ile sobie wymyślił na podstawie dedukcji, ma jakiś dowód na to że kasa poszła na TVN? No właśnie... Idąc tym tropem SKOK powstał za pieniądze które wyprowadziła pewna spółka związana z Kaczyńskimi, taki sam dowód XD
  • Odpowiedz
Ale ma jakiś poważny dowód z którym można iść do sądu czy tylko przypuszczenia


@andrzej-roman: kapitał początkowy TVN( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo z tego co czytam to typ wie tyle ile sobie wymyślił na podstawie dedukcji, ma jakiś dowód na to że kasa poszła na TVN? No właśnie... Idąc tym tropem SKOK powstał za pieniądze które wyprowadziła pewna spółka związana z Kaczyńskimi, taki sam dowód XD
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Kapitał początkowy dało ITI, to jest fakt. ITI kasę posiadało w tamtym czasie z dystrybucji treści wideo np powstali zanim jebnęło FOZZ więc... nadal dowodów brak, tak jak na to że SKOK powstał za kasę Srebrnej do spółki z WSI.
  • Odpowiedz
Kapitał początkowy dało ITI, to jest fakt. ITI kasę posiadało w tamtym czasie z dystrybucji treści wideo np powstali zanim jebnęło FOZZ


@andrzej-roman: ITI powstało w 1983/1984 za głębokiej komuny, a więc musieli mieć pozwolenie i nie tylko władz na taką prywatę, kasa z FOZZ w wielu miejscach zaginęła (uwłaszczyły się na niej komuchy), część trafiła do ITI. ITI zakłada TVN¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
SKOK powstał po upadku interesów Kaczyńskiego, brak kontroli państwa nad firmą nie był przypadkowy, czyli WSI bo bez ich zgody nie byłoby przyzwolenia do braku kontroli.


@andrzej-roman: tam też byli zamieszani ludzie z WSI, a Komorowski też miał z nimi układy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xydeN-:

Kraśko zapłacił karę za swoje przekręty podatkowe i mandat za jazdę bez prawka, a nie wrzeszczał że to atak na katolickość, Polskę i Jana Pawła II. Można go nie lubić, ale nie manipuluj.

To są właśnie te detale.
  • Odpowiedz
Kraśko zapłacił karę za swoje przekręty podatkowe i mandat za jazdę bez prawka, a nie wrzeszczał że to atak na katolickość, Polskę i Jana Pawła II. Można go nie lubić, ale zachowajmy standardy.

To są właśnie te detale.


@jaroty: o łaskawy mandat zapłacił za jazdę bez uprawnień( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaczypawlak: nom, a jak postępują pisiory to widzisz niemal każdego dnia

Choćby temat głośniko-granatnika xD zamiast przeprosić i cicho ustąpić to jest kilkanaście wersji w których sami się plączą
  • Odpowiedz