Wpis z mikrobloga

I czaicie to, że dla lewaków nie ma to znaczenia, że w TVN siedzi banda hipokrytów taka sama jak w TVP?

https://www.wykop.pl/wpis/69673843/jest-w-polsce-taka-stacja-telewizyjna-ktora-24h-na/

Da nich w TVN prawdopodobnie mogli by i jacyś złodzieje, przestępcy seksualni siedzieć i pracować czy jacyś recydywiści a to i tak nie miało by znaczenia bo REE TVP I PROPAGANDA A W OGÓLE TO PIS DYMA NASZĄ PRAWORZĄDNOŚĆ WE WSZYSTKIE DZIURY REE
Żal mi was ludzie serio, jedni brandzlują się do tego, że w Polsce jest dobrobyt a drudzy, że TVN jedyne pokazuje prawdę, ale nie są obiektywni i jakby nie oni to rzekomo bym nie wiedział, że się w kraju źle dzieje xD
Jedni zaślepieni tym co z nimi TVP robi a drudzy zaślepieni i nie widzą jak fałszywe i zdradzieckie osoby są w TVN i jemu podległych kanałach
Ja pluje na jednych i drugich i mi z tym dobrze
Tak samo w Polsce nigdy nie będę głosował na ludzi w tym kur…dołku, bo to jedno złodziejstwo jest i fałszywość
Jeszcze trochę i wyjeżdżam z tej dziury a wy dalej karmcie się, że macie na cokolwiek wpływ w tej dziurze
Myślicie, że jak PiS przegra i wygra PO to będzie lepiej? Gwarantuje wam, że nie xD 3 max 4 lata i zacznà wychodzić afera po ich stronie i oni zaczną obsadzać swoich gdzie się da i doić ile się da z tej dojnej krowy
Myślicie, że jak PiS wygra to będzie dobrze? Tak, naiwne stare dziady wierzcie dalej, że wam coś dają i głosujcie i popierajcie ich dalej a wam zrobią z dupy jesień średniowiecza i wróci pałowanie pałkami i jedzenie na kartki
Na Lewicę i Konfederację nawet za milion nie zagłosuje, bo obydwie partie mają nasrane w głowie i chcą stosować zamordyzm
Jedni pokazali prawdziwą twarz podczas pandemii kiedy wchodziły obostrzenia i chcą państwa socjalistycznego i kazdy jest równy, ale wg ich zasad a drugim marzy się zamknięte państwo katolickie, państwo wyznaniowe z jedyną i właściwą wiarą, gdzie kobiety mają gówno do gadania i mają siedzieć tylko w kuchni i rodzić dzieci bez głów czy płuc same często po tym umierając i nastawiać Januszkom i Mariuszkom dupy, bo to obowiązek żony
Pozabijacie się nawzajem za te skrajności i już nie dużo do tego brakuje
Nie mam zamiaru brać w tym udziału, do polityki ludzie uczciwi nie idą, bo nie zależy im na pieniądzach i do końca życia będę to powtarzał
Polityka nie była, nie jest i nie będzie uczciwa a ludzie nie mają prawa głosu i pozwalają dzięki swoim głosom napchać innym swoją kabzę
Tam, gdzie zaczynają się grube pieniądze, tam kończą się zasady, prawda i moralność
Proszę bardzo, zacznijcie na mnie pluć, rzucać obelgi, że jestem pieprzonym centrystą i tak naprawdę nie mam poglądów i mam się nie mieszać do Polski i polityki, bo jak nie głosuje to nie mam głosu, mam to wiecie gdzie, bo za dużo już się tego nasłuchałem i wisi mi to
Cudownych świąt kochani i przyjemnego wieczorku :3

#takaprawda #bekazpodludzi #przemyslenia #polska #wybory #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpolityki #gownowpis #tvpis #tvn #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #emigracja
Pobierz xydeN- - I czaicie to, że dla lewaków nie ma to znaczenia, że w TVN siedzi banda hipo...
źródło: comment_1671988273VjIGYZ5aK9pSXHLVizYwJi.jpg
  • 38
I czaicie to, że dla lewaków nie ma to znaczenia, że w TVN siedzi banda hipokrytów taka sama jak w TVP?


@xydeN-: Tu jeszcze można by dyskutować.

Da nich w TVN prawdopodobnie mogli by i jacyś pedofile siedzieć i pracować


Ale drugie zdanie i już z dupska wyssana demagogia, więc nie warto. Powiedz mi tylko ile miliardów z podatków które płacisz kupując chleb czy płacąc rachunek za prąd poszło na TVN?
Ale drugie zdanie i już z dupska wyssana demagogia, więc nie warto. Powiedz mi tylko ile miliardów z podatków które płacisz kupując chleb czy płacąc rachunek za prąd poszło na TVN?


@Greg36: TVN powstał z kasy zarąbanej podczas afery FOZZ i to na dzisiaj też by były miliardy złotych uwzględniając inflację od tego czasu. Jak władza się zmieni to Kraśko i jemu podobni wrócą do TVP a finansowanie może nie ulec
@xydeN-: Nie lubię TVP i wolę TVN ale nie żebym wierzył nagle w TVN że to coś wartościowego
To trochę tak jak byłem mały i ja oglądałem transformersy a moja siostra czarodziejkę z księżyca
Nie to bym wierzył że transformersy były bardziej realistyczne ale z dwojga złego coś trzeba było wybrać

No i pamiętam jak była afera z Durczokiem i białym proszkiem (nie chodzi o upier** stół) i tak jak TVN
@Kaczypawlak:

Jak podkreślił, "chodziło między innymi o wpływ na media". - Z pieniędzy FOZZ-u przecież sfinansowane zostały między innymi takie media jak TVN. I to jest rzecz udowodniona. TVN nie raz próbował się bronić przed tym zarzutem, ale musiał się wycofać, bo został on udowodniony - zaznaczył.


Jest udowodnione, bo jest udowodnione a TVN nie bronił się, bo jest udowodnione. Gratki Kaczy xD
a w tym artykule nie ma nic o TVN XDD


@LebronAntetokounmpo: za to jest o FOZZ, a wracając do sedna

Jak podkreślił, "chodziło między innymi o wpływ na media". - Z pieniędzy FOZZ-u przecież sfinansowane zostały między innymi takie media jak TVN. I to jest rzecz udowodniona. TVN nie raz próbował się bronić przed tym zarzutem, ale musiał się wycofać, bo został on udowodniony - zaznaczył.

Odniósł się także do słów
Tak z ciekawości; ile pieniędzy z FOZZ zostało przekazanych TVN? Kto przekazał te pieniądze i komu?


@satba: każdy kto wiedział ile tej kasy poszło do spółki ITI, właścicielki późniejszego TVN to cóż gryzą glebę( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz pytać spółkę ITI¯\_(ツ)_/¯
@Kaczypawlak: czyli nie wiesz ile pieniędzy zostało przekqzanych, ale piszesz:

TVN powstał z kasy zarąbanej podczas afery FOZZ i to na dzisiaj też by były miliardy złotych uwzględniając inflację od tego czasu.

Ba, nawet nie masz dowodów na to, że TVN zostało sginansowane z FOZZ, bo jedyny argument podsny przez ciebie, to wypowiedź Marcina Dybowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°). W cholerę słaby research, zawiodłem się srogo.
czyli nie wiesz ile pieniędzy zostało przekqzanych, ale piszesz:


@satba: a ty wiesz sam ile PiS przelał na swoje fanaberie? Nie wiesz dokładnie a jednak wiemy co robią, też nie wiesz ile Orlen kasy przewala na pisowskie pomysły, a nie jest to wiedza tajna. Idąc tym tokiem rozumowania to Orlen nie ma związku z pisem.

Ba, nawet nie masz dowodów na to, że TVN zostało sginansowane z FOZZ, bo jedyny argument
Ba, nawet nie masz dowodów na to, że TVN zostało sginansowane z FOZZ, bo jedyny argument podsny przez ciebie, to wypowiedź Marcina Dybowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°). W cholerę słaby research, zawiodłem się srogo.


@satba: tak to nie ma wielu dowodów jak na kasę ruską w konfie czy pisie a mimo to wszyscy o tym gadają a przelewów nie ma¯\_(ツ)_/¯