Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agdybytak: gdzie tam legalnie, zpiracić lub inaczej ukraść, w święta to tym bardziej obowiązek

A już chyba na każdej aplikacji streamingowej da się pobrać content do użytku offline
netflixy uposledzily ludzi


@Shatter: Nie wiem czy Netflixy ale internet i konsole na pewno. Ja w wieku moich dzieci umiałem śrubokrętem regulować głowicę w magnetofonie podpiętym do kompa, czyścić dyskietki z zabrudzeń powierzchni, obmyślać setny sposób aby zaoszczędzić przestrzeń dyskową. C64, Amiga i PC nie miały dla mnie żadnych tajemnic. Dzisiejsze dzieciaki mają lapka i wszystko co muszą umieć to odpalenie neta, klienta gierek i zdalnych lekcji w razie pandemii.
@TymRazemNieBedeBordo: Między netflixami a torrentami są też strony z wbudowanymi playerami jak filman choćby, więc nie jestem pewien tego wygranka netflixa. Filmy/seriale w FullHD albo i lepiej dostępne w dniu premiery, a jedyne co potrzebujesz to podpiąć laptopa do tv przez hdmi. Z polskimi produkcjami oczywiście nieco gorzej bo jest naturalnie większe obsranko, w końcu ludzie pozbywali się sprzętu i szli siedzieć za wrzucanie gówien typu Listy do M, a za
@Shatter No niby pytanie głupie, ale jeśli ktoś to chce ogarnąć legalnie, bez torrentów / chomika to niby jak?
Tzn. to co jest na Netflixie oczywiście można ściągnąć, ale jak chce się obejrzeć coś, czego nie ma na żadnej platformie streamingowej to zostaje kupić BR/DVD.