Wpis z mikrobloga

wy jesteście jacyś #!$%@? odklejeni od rzeczywistości, wiecie, że jest różnica pomiędzy szczeniakiem a dorosłym psem, który juz ogarnia gdzie się sika. W dodatku jaki syf ma przynieść pies oprócz sierści niby. Myślicie że teraz ten pies wejdzie zeszcza się i zesra na ten dywan? Dziadek juz nie kontaktuje.


@WpiszecokolwiekPDW: No tak, przecież każdy chce mieć #!$%@? w domu sierści twojego pchlarza xD
@GienekZFabrykiOkienek: ja nie mam żadnego zwierzaka, ale wiem, że jak ktoś sprząta regularnie to nie walającej się sierści po całym mieszkaniu. Psa tez powinno się wyczesywać regularnie, co pomaga w utrzymaniu porządku. To, że ktoś nie potrafi zapanowac na swoim domem z powodu psa, nie oznacza, ze każdy musi mieć syf
i w ogóle to niech emeryturę oddaje całą, bo będzie umierał sam?


@uriel_ck nikt tego nie powiedział. Obracasz sprawę w absurd. Równie dobrze mógłbym napisać "może niech od razu uśpią psa, bo dziadkowi się nie podoba"

#!$%@?, nawet we własnym domu nie można sobie decydować, bo przyjdzie jakiś kretyn i powie, że on to się nie zgadza z taką decyzją.


Może sobie decydować, tylko musi się liczyć, że dla kogoś to będzie