Wpis z mikrobloga

Tomasz Kucz - top. Kiedy inni prowadzący się kłócą o pieniądze on se w-------a duriana i pyta dla widza czy był na pasterce. Zero atencjonowania się, zero toksyczności. Jak się dzisiaj okazało pewnie robi te wszystkie rzeczy praktycznie za frajer. Widać tę radość, że może mieć interakcje z widzami i dostarczać rozrywkę, przy okazji próbuje czasami coś ciekawego powiedzieć albo pozytywno-p----------o-życiowego. Mam nadzieję, że zostanie jeżeli TransTV będzie dalej funkcjonowac.
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Basiura89: to wina komunistów że zlikwidowali dialekty w Polsce. Nie śmiej się z niego, @Tenebrisss: a mi się podoba, nie wstydzisz się swojego pochodzenia w odróżnieniu do tych wielkich "Wrocławiaków" z Kresów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zero atencjonowania się, zero toksyczności. Jak się dzisiaj okazało pewnie robi te wszystkie rzeczy praktycznie za frajer


@Tenebrisss: Tak mógł tylko pomyśleć niemyślący dzieciak... Nawet jeśli gosciu nie dostaje pieniadze ze stramów, to zarobi poślerdnio poprzez jakieś deale na instagramie jesli wpadają mu foloły, albo poprzez walke we freakach, ktorą pewnie dostanie, jesli po walce Ferrariego nadal bedzie w tym siedział. Zresztą raczej sie dzielą z donejtów
  • Odpowiedz
@essos: Faktycznie w c--j zarobi na tym instagramie. Zasięgi mu tak skoczyły że pod 3 ostatnimi zdjęciami ma 150lików więcej a tyle to robią zwykłe Oskarki na prywatnych profilach. Żeby dostać walkę/deale musiałby mieć minimum po 2k. Poza tym jest zbyt spokojny, żeby tak się o niego biły federacje w których chodzi głównie o show.
  • Odpowiedz
@Ktoss: Patrzyłem właśnie jak wyglądają zasięgi u zapychaczy dziur to przykładowo taki Andrzej Gazda który miał darmową walkę robi średnio 30-50k lików pod zdjęciami. Kucz to mega w porządku gość, ale jeśli chodzi o walkę to w tej chwili ma marne szanse. Może gdyby go promowali w skuteczny sposób i spamowali jego instagramem to coś by z tego było, ale aktualnie to robi u nich za darmowego kamerzystę i wypełniacz
  • Odpowiedz