Wpis z mikrobloga

@solid959: wszystkie twoje wymagania spełnia Fenix 6 Pro, także to bardziej kwestia ile chcesz wydać kasy. Szóstki schodziły sporo poniżej 2000 pln, co chwila pojawoają się jakieś oferty na pepperze, a siódemka to ok 1000 pln więcej. Funkcjonanlnie nie ma aż tak dużej różnicy miedzy 6 pro a 7.
  • Odpowiedz
@solid959: główne różnice to dual band gps w siódemce, ale to tylko w wersjach sapphire, daje większą dokładność ale żre baterię. Druga sprawa to dotykowy ekran, ale i tak domyślnie jest wyłączony podczas aktywności, przyciski zupełnie wystarczają. Ewentualnie 7 ma ponoć lepszy solar, bo w szóstce w zasadzie on nic nie dawał. Ja mam 6X Pro i na ten moment nie widzę żadnych argumentów żeby się przesiąść na 7, czekam na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@solid959: dualband nawet jak zżera baterie to tego nie odczujesz bo 7 ma mega dobrą baterię. Miałem 5x plus, kolega ma 6x pro, a ja teraz mam 7xSS i oczywiście polecam najwyższy model. Ale 6xpro też jest świetny.

Największy plus 7 nad 6 to ten dualband. Robi ogromną różnicę. Reszta to bajery które w codziennym użytkowaniu raczej zmarginalizujesz.
  • Odpowiedz