Wpis z mikrobloga

Prywatyzowali spółki, do takiego poziomu, aby państwo miało cały czas pakiet większościowy,


@komentator_2020: co z tego w rafinerii gdańskiej też państwo ma pakiet większości owy i co?
Robili takie wały że strata dla państwa ale zostawili pakiet większościowy. Przestań też bronić tak po za uszami maja tez swoje. Nie tylko osmiorniczki i zegarki.

Popatrz jak dobrze działaja firmy państwowe, to wtedy może zrozumiesz czemu się tak robi.


@komentator_2020: źle zarządzanie
@komentator_2020: przez takich jak ty, w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Wybór między PiS a PO, to wybór między cholerą a dżuma. Nie ma co dyskutować, bo to #!$%@? fakt. A jak chcesz danych, to zobacz jakie podatki zniosło Po jak rządzili.

Ewentualne zastanów się, co byłoby z gazem, jakbyśmy Baltic Pipe i gazociągu nie mieli, a przecież PO to #!$%@?.

Ale twoje wyzwiska dużo mówią o naszym społeczeństwie.

Osoba
To już wolę PiS. Przekonałes mnie. A miałem głosować na opozycji xd No ale lepiej PiS niż faszyści.


@KarolDawid: tak tak zielonka, zesrałeś się a nie miałeś głosować na opozycję.

@Gozd: jak Tusk taki zły i PO winna wszystkiemu to powiedz mi, dlaczego po tylu zapowiedziach sądzenia tych złodziei przez kaczkę absolutnie nic się nie stało? Czyżby nic nie znaleźli?

Każdy, kto porównuje PO i PiS i stawia ich na
"A miałem głosować na opozycji xd"
-Twoje ostatnie zdanie

A to cytat z mojego posta pare minut wcześniej:

"Widzac, ze jesteś zielonka i sam się śmiejesz z tego co piszesz - tak umysł reaguje gdy celowo kłamiemy, żeby dystansować się od kłamstw, można sobie łatwo odpowiedzieć kim/czym jesteś."

Potrenuj jeszcze.
Pamiętacie zegarek i aferę? Skąd on miał ten zegarek? No jak to

A teraz pałace, miliony u mamy na koncie, propaganda jakiej świat nie widział, i to jest już norma, ludzie nawet nie zwracają na to uwagi
@marcelus jaka afera reprywatyzacyjna? XD jakie amber gold, gdzie skazani przez ziobre?

Co do decyzji politycznych to tusk potrafil przyznac, ze nie mial racji w sprawie acta i nie podpisze tego xD

Moglbym zdebunkiwac te wszystkie glupoty co pisales, ale nie chce mi sie - napisze tylko, ze po czym poznac, ze ktos nie ogarnia polityki i sytuacji w polsce tak jak ty? Albo jest pisowskim trollem? Powtarza ogolniki wymyslone przez pis,
Problem z Peło jest taki, że robią to co im Niemcy każą. Latali na granicę i wspierali destabilizację naszego państwa jak Putin słał imigrantów. Boję się pomyśleć jaką pomoc dostaliby od nas Ukraińcy gdyby to oni rządzili. Pewnie taką jak od Niemiec i Putin by był pod Lwowem.
Nie możemy sobie pozwolić na to żebyśmy byli do końca świata niemiecką montownią. Gdyby to od nich zależało to razem z Putinem nie pozwoliliby
tylko zegarek, tak? a kto jadł ośmorniczki? a kto mówił #!$%@? u sowy?


@Guwno_Enjoyer: Ale sobie wyobrażam jak dzisiaj są tłumaczone te afery:
- zegarek, to on nie wiedział, że to jest tyle warte, dostał od kolegi z Ukrainy i myślał, że to głośnik na bluetooth
- ośmiorniczki, były akurat jako danie dnia, więc zjedli ale im nie smakowało, poza tym im się one po prostu należały
- przekleństwa, to po
koles, nie sciemniaj, ze miales glosowac na opozycje xD przeciez smierdzi od ciebie pisem na kilometr, od razu widać, ze jestes pisowskim trollem


@stannis: aha czyli teraz każdy dla was jest pisowskim trolem xd nawet jak uważa PiS za to samo co PO

Czyli za guwno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak tak zielonka, zesrałeś się a nie miałeś głosować na opozycję


@rimyi: Oczywiście że miałem xd

Tylko idioci głosują na PiS i PO xd

Dobra, nie mam czasu na pisanie z ludźmi uważającymi PO za opcje lepszą od PIS xd

Już bardziej inteligentną dyskusję przeprowadzę z małpą. Przynajmniej mnie nie zwyzywa, bo mam inne poglądy xd

Swoją drogą widać po was, fanach PO że jednak może w Polsce być gorzej xD