Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
W końcu i ja doczekałam się swojej #wykopaka () od @Krzyshake !
Mireczku mogłeś dać znać, że paka będzie ważyła 100 kg xD wzięłabym pomagiera xD
Ledwo doniesiona i zaraz papier rozszarpany na kawałki xD
Przypomniały mi się lata dziecięce, kiedy to czatowało się przy choince, potrząsało pakunkami by sprawdzić co może się w nich kryc () xD
Muszę zaznaczyć, że mimo tego co pisałeś, wszystko było bardzo ładnie zapakowane ʕʔ Ja tak nie umiem, serio!!!
Na pierwszy łogiń poszedł list, uśmiałam się czytając pierwsze zdania xD Widać Mireczku, że kawał serducha wpakowałeś w niego.
A co w PACZUSZCE?!
Ano wspaniałości!
Zalała mnie fala słodkich kuleczek xD
Następnie pospiesznie powąchałam wspaniale pachnąca WILKĄ ŚWIECZUSZKE- uwielbiam świece zapachowe ʕʔ
Książka- nie czytałam, i już jaram się jak Rzym- jutro rozpoczynam czytanko!!!
Miodek z pasieki Twojego taty mnie rozczulił, uwielbiam taki miodek rzemieślniczy ʕʔ
Herbatka mnie bardzo rozczuliła- "Spacer po Puławach"- na pewno bede myslala o moim Mikołaju pijąc ją.
Plecaczek na wypady w teren super, miałam podobny, lecz zapodział się w ferworze przeprowadzek.
Piwka napiję się jeszcze dzis xD
Karty Uno i ogrzewacze zabieram w Alpy! Bedzie młócone wieczorami :D
Termoforu muszę pilnować, gdyż mój #smiesznypiesek jak go znajdziez to zrobi z niego zabawke xD
A kubeczek ideollo, jutro zaczynam maraton filmowy, będzie jak znalazł xD!
Pobierz Snusmumriken_ - W końcu i ja doczekałam się swojej #wykopaka (。◕‿‿◕。) od @Krzyshake !...
źródło: comment_1671834470oVJJUmC82jzoAISXXgrk4j.jpg
  • 5