Wpis z mikrobloga

#coolstory #heheszki Jakis czas temu znalazlem ogloszenie odnosnie sprzedazy laptopa, fajna toshibka L300 za 300zl, jako, ze ogloszenie swiezo wystawione szybko zadzwoniłem, dogadałem cenę ze sprzedającym wsiadłem w auto o 22:00 i ruszyłem do gościa, po 15min ten dzwoni do mnie, że chyba dysk nie działa i coś tam tam zaczął się tłumaczyć... mówie ok ale ja juz jestem w drodze, jadę autostradą i gdzie mam zawrócić ? Wezmę go bez dysku jeżeli mi Pan opuści, bo mam drugi, nie będę miał pretensji jeżeli to nie dysk, kupuję na moje własne ryzyko, bo szkoda mi straconych pieniędzy na dojazd i czasu. Facet coś tam zaczął się jąkać...nie ja nie sprzedam, nie sprzedam koniec kropka i koniec rozmowy... ok dobranoc w takim razie ]:-> Odrazu wiedziałem, że gościu coś kręci, następnego dnia okazało się, że kupił to jakiś handlarz i wystawił właśnie tą Toshibę za 700zł, oczywiście w pełni sprawna, z dyskiem itp. Złapałem mega #!$%@? w tym momencie ! Stracona kasa na paliwo, na autostradę, stracony czas, ale cię ch#$@ załatwie. Wystawiłem o 23:00 dwa ogłoszenia z JEGO NR TELEFONU "Sprzedam OPLA corse B 1.4 w LPG, pilne bo wyjezdzam 400zl", w ogloszeniu napisałem, ze mozna dzownic o kazdej porze, a jak nie odbieram to pisac smsy bo za 24h wyjezdzam i musze szybko sprzedac, mam noz na gardle, opelek w bardzo dobrym stanie i sprawny, na zdjeciach wygladal bardzo ladnie i za 400 sam bym go kupil od reki :D Hahaha #!$%@? armagedon, na tablica.pl w 10h ustukałem 700 odwiedzin, 200 wyswietlen telefonu, a to nie wszystko bo wystawilem ogloszenie jeszcze w lokalnym portalu z ogloszeniami, tam 300 wyswietlen :) Dalej nie wiem co sie dzialo bo ogloszenia zostaly usuniete przez moderatorow :) aaa na tablicy.pl dostalem jeszcze ze 20 wiadomosci, czemu nie odbieram ? czy zamienie na PS3, na laptopa, Xboxa i wszystkie dlaczego nie odbieram ???
Pobierz PanMihau - #coolstory #heheszki Jakis czas temu znalazlem ogloszenie odnosnie sprzeda...
źródło: comment_SusMIffqB0deOtilGByiKa9h3K56Uajb.jpg
  • 24
@PanMihau: a o odstąpieniu od umowy to słyszał? inna zasada mówi, że co niezapisane tego nie ma, także moim zdaniem postąpiłeś chamsko i zniżyłeś się do poziomu Twojego obiektu zemsty
@sabbracadabra: poczytaj trochę o tym o może sam zdobędziesz to pojęcie

@PanMihau: różne przypadki losowe się zdarzają, dlatego chodzi mi o to, że umowę ustną niezwykle ciężko udowodnić, a na papierze są zapisane i lepiej chronią. To czy można odstąpić zależy od wielu czynników i tutaj nie ma miejsca aby to opisać. Poczytaj o tym trochę to zrozumiesz