Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć po co to wszystko? Chyba tylko po to, aby z ludzi zrobić dziadów, przyzwyczaić ich do nędzy czy coś w ten deseń.

W Europie dobrze to już chyba było, teraz będzie już tylko gorzej i gorzej, a standard życia z każdym rokiem będzie spadał - równia pochyła.

To tym bardziej sprawia, że nie warto trzymać jakichkolwiek pieniędzy skoro będzie tylko gorzej - lepiej je wydać już teraz - wszystkie - póki są jeszcze cokolwiek warte.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #bekazlewactwa #dobrzejuzbylo #inflacja #bekazglobalnegoocieplenia #bedzienedza
Pobierz haha123 - Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć po co to wszystko? Chyba tylko po to, aby z ...
źródło: comment_1671791235vNFCk8Cu5LwsFxsooIKHNH.jpg
  • 144
I ja nie neguję walki z zanieczyszczeniem, tylko niech to będzie robione z głową i na sprawiedliwych warunkach.


@Edi93: Ale wiesz że susza ma w dupie czy walkę z nią uważasz za niesprawiedliwą, a chlebek nie pojawi się w sklepie dlatego że tak chcesz?

Jesteś w pozycji dziecka, które nie rozumie, że kiedy oboje rodziców nie mają pracy to nie dostanie dużego zestawu lego. I nic w tej materii nie zmieni
@Filipterka25:

Ale wiesz że susza ma w dupie czy walkę z nią uważasz za niesprawiedliwą, a chlebek nie pojawi się w sklepie dlatego że tak chcesz?

A biedny będzie miał w dupie rozporządzenia jak go nie będzie stać na wymianę. Jeśli go opodatkujesz, to nie sprawi to, że nie będzie brudził, bo go dalej nie będzie stać. No chyba, że zamknie się go w więzieniu lub zaoferuje eutanazję. Taki systemowy sposób
Kolejne miliony zostaną uwalone, bo zostaną wykluczone komunikacyjnie.


@Edi93: Już są, ale to wyłączeni wina Polski.

A biedny będzie miał w dupie rozporządzenia jak go nie będzie stać na wymianę.


@Edi93: Od tego mienia w dupie pola obrodzą, susza się cofnie czy co to ma właściwie dać? Będzie dalej biedny, ale za to bez zgody na to czy jak?

Wymierające wsie i prowincja mają tą wadę, że gdzieś ci ludzie
Od tego mienia w dupie pola obrodzą, susza się cofnie czy co to ma właściwie dać? Będzie dalej biedny, ale za to bez zgody na to czy jak?


@Filipterka25: Można by się skupić na tym, by nie byli biedni lub aż tak biedni. Nie hamować gospodarki i dać ludziom zatroszczyć się o siebie. Bo mimo wszystko ludziom we wschodniej UE żyje się coraz lepiej. Im więcej osób godnie żyje, tym mniej