Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć po co to wszystko? Chyba tylko po to, aby z ludzi zrobić dziadów, przyzwyczaić ich do nędzy czy coś w ten deseń.

W Europie dobrze to już chyba było, teraz będzie już tylko gorzej i gorzej, a standard życia z każdym rokiem będzie spadał - równia pochyła.

To tym bardziej sprawia, że nie warto trzymać jakichkolwiek pieniędzy skoro będzie tylko gorzej - lepiej je wydać już teraz - wszystkie - póki są jeszcze cokolwiek warte.

#nieruchomosci #gielda #ekonomia #bekazlewactwa #dobrzejuzbylo #inflacja #bekazglobalnegoocieplenia #bedzienedza
Pobierz haha123 - Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć po co to wszystko? Chyba tylko po to, aby z ...
źródło: comment_1671791235vNFCk8Cu5LwsFxsooIKHNH.jpg
  • 144
Chodzi o to, żeby p0laki przestały truć siebie i wszystkich wokół węglem. Edukacja, rozmowy i prośby nie działają, bo p0lak rozumie tylko język siły i kar, więc takie środki są konieczne


@instalacja: tylko zdajesz sobie sprawę, że tych osób którzy posiadają kiepskiej jakości piece opałowe lub palą byle czym jest coraz mniej? Mamy w Polsce dobry trend ku normalnemu ogrzewnictwu. Znam mnóstwo osób co przeszło z opałowego na gaz lub PC
Chodzi o to, żeby p0laki przestały truć siebie i wszystkich wokół węglem. Edukacja, rozmowy i prośby nie działają, bo p0lak rozumie tylko język siły i kar, więc takie środki są konieczne.

Dzięki temu może wreszcie będzie dało się tu oddychać zimą i nowotwory płuc przestaną dziesiątkować ten głupi naród.


@instalacja: Nie wyjaśnisz, tamtym to UE odbiera smak powietrza ogrzanego starym kaloszem czy zawilgłym drewnem.
masz emerytów albo starszych ludzi, którzy już dekady temu się pobudowali i którym ledwo starcza aktualnie na chleb


@haha123: I co z tego, że wybudowali się dekady temu? xD Czasy się zmieniają. Internetu też nie musisz mieć, ale jak chcesz mieć lepszą pracę to z dużym prawdopodobieństwem musisz mieć. To jest też spisek wielkich korporacji, którzy cię uwięzili w ich mackach? xD

a co do

to powiedźcie mi mordeczki czym wy
xD ja rozumiem, że niektórym pasuje jak czują gryzienie w gardle jak idą przez osiedle domów jednorodzinnych, ale nie każdy lubi tak żyć i zdychać na raka płuc w wieku 50 lat


@niochland: mordo, zadałem proste pytanie, oczekuje prostej odpowiedzi, a nie mędrkowania. Chyba, że to właśnie mędrkowaniem będą te domy ogrzewane?

Czasy się zmieniają. Internetu też nie musisz mieć, ale jak chcesz mieć


Mordo, a czy jak nie masz internetu
Czyli wprowadzanie opłaty za CO2 z węgla do ogrzewania domów nie będzie w takim razie problemem sporo ludzie od tego odchodzą, prawda?


@instalacja: jak nie będzie to duża opłata to nie będzie, a jak będzie duża to będzie problemem. Nie wiem jakiej tutaj deklaracji oczekujesz?
Generalnie jak czytam Twoje komentarze i innych to pewnie w życiu szufelki węgla nie dokładaliście do pieca( ͡° ͜ʖ ͡°) Zanieczyszczenie powietrza,
którym ledwo starcza aktualnie na chleb - teraz jeszcze im #!$%@? CO2, aby już w ogóle zdechli z głodu - to ma być ta zachęta? Nieźle.


@haha123: będą reklamować i zachęcać do eutanazji, już nie będzie "jesteś śmiertelnie nieuleczalnie chory?" tylko "nie stać cię na życie czy godne życie mamy dla ciebie rozwiązanie"

Chodzi o to, żeby p0laki przestały truć siebie i wszystkich wokół węglem. Edukacja, rozmowy i prośby nie działają,