Wpis z mikrobloga

@NaglyAtakGlazurnika: W sensie według ciebie inflacja będzie nas gnębić dopiero gdy ludzi nie będzie stać na jedzenie? XD
Przykre to jest chyba tylko to że masz ból dupy że ludzie w święta będą jedli rybę, bo przecież polaki biedaki to się powinni żywić samymi ziemniakami cnie?
@brakloginuf: ja robiłam zakupy na placu targowym gdzie normalnie tydzień przed świętami się nie dało przepchać, a do mięsnego czy rybnego kolejki po pół h. W tym roku za to mało ludzi i nawet byś nie pomyślał ze święta za rogiem. W galeriach też jakoś pustawo. Dekoracji też mało, w poprzednich latach niektórzy sąsiedzi mieli super dekoracje i światełka, w tym roku prawie nikt nie założył. Jest jakaś ciężka atmosfera tych
Co nie? A połowa z tych fur to ople za 3k ledwo przechodzące przegląd. #!$%@? się w łeb xd


@chonotukuhwa: byłeś ostatnio w jakimś wrocławiu albo warszawie? Dobra, w jakiejś pipidówie na białoruskiej granicy może są tańsze auta, ale w miastach to same tesle, nowe merce, audi RS stoją pod galeriami. I to nie że sztuki, tylko same drogie fury.

Bieda to będzie jak ludzie zaczną na piechotę chodzić wszędzie, a
naraz kupuje wiecej aby na paliwo nie wydawac kilkukrotnie


@brakloginuf: a to akurat rozsądne nawet jak masz kasę

A może nawet jeszcze rozsądniejsze, bo jak masz kasę to zazwyczaj masz mało czasu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FLAC: XD no tak, nagle wszystkie zwykle auta zniknęły i zwykłych 10-15 letnich już niema. Byłem w Warszawie w ubiegłą sobotę i widziałem takie same auta w podobnych proporcjach jak w mojej rzeszowskiej pipidówce. Może trochę wysil wzrok jak się już przyglądasz autom na ulicach xd
@NaglyAtakGlazurnika racja. PiS rujnuje Polskę, ale kryzysu jeszcze nie ma. Wszystkie centra handlowe pękają dzisiaj w szwach. Nosacz narzeka na wysokie ceny chleba, ale prezencik każdemu zafunduje na wigilie. Jak tak wygląda kryzys to niech trwa wiecznie.
@brakloginuf: też o tym pomyślałem będąc w sklepie ze ludzie bardziej najtańsze rzeczy starają się kupić.
A jak idę miastem to praktycznie nikt w tym roku nie zapalił lampek na zewnątrz.

Raczej to smutne mocno ale rządzący nasi Bajlando dla górników podwyżki piłkarzom miliony, pieniądze na koperty są . Ale by obniżyć marżę/podatki na paliwo to budżet nie wytrzyma
@brakloginuf: na wsi jeszcze wiecej kasy mają tylko w kolejkach nie stoją bo staey mają za rogiem. Polacy mają w chu kasy, to ze ty klepiesz biede to twoj problem. Zmien perspektywe.