Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 376
Chcę niniejszym pochwalić inżynierów #volvo za najlepsze rozwiązanie wymiany żarówek jakie widziałem. W czasach, gdy np w Renault musisz ściągnąć przedni zderzak, tu wyciagasz dwie blokady i możesz sobie nawet zabrać reflektor do domu, żeby nie marznąć. Dziękuję pan Sven.

#motoryzacja #gownowpis
Pobierz aksal89 - Chcę niniejszym pochwalić inżynierów #volvo za najlepsze rozwiązanie wymian...
źródło: comment_1671787638sfqKAJQpuzN6esh5FoZXxr.jpg
  • 111
@aksal89 żarówki w autach tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że cały przemysł motoryzacyjny ma za cel ubezwłasnowolnienie i ogłupienie użytkownika, zamiast 20 lat temu zrobić standard typu plug&play, to jest burdel niesamowity

Ibiza 3 FR: zderzak do ściągnięcia
Ibiza 2: tradycyjnie
Corsa C: tradycyjnie, no chyba, że kierunkowskazy, to wtedy są różne rodzaje i jedne w ogóle nie pasują, elektryk sobie z tym poradził wyginając blaszki xD
C4 I: tradycyjnie, ale niewygodnie
@Kotlet_z_Chabowy: opel. Zabawnie jest przy wymianie, bo wyjąć jest łatwo, ale zamontować... Kable tak krótkie, że żarówka jest dokładnie między lampa a nadkolem, więc jej nie widać, czy dobrze do gniazda się wkłada :)
@aksal89: Sie okaze po czasie, btw jaki to model?
Ja wczesniej mialem corolle '98. Po stronie gdzie byl akumulator byl luz jak sie go wyciagnelo, ale po drugiej stronie byl dramat, miejsca pod maska #!$%@?, a pan japonczyk musial na przednim pasie zamontowac bodajze kontroler absu tak, ze zeby wymiebic zarowke najlepiej byloby miec rece trzyletniej japonki z dodatkowym stawem miedzy lokciem, a nadgarstkiem...