Wpis z mikrobloga

@PandaCKratka: i za rok będzie to samo. Z tym że my będziemy rok spłaty do przodu plus oczywiście jakieś tam nadpłaty zawsze się trafia, a golodupce dalej będą golodupami, tylko landlord czynsz im znowu podniesie XD
@BHN_LLU ja o tym tylko pisze, osobiście mi spadki niepotrzebne. Nawet mi na tych spadkach cen niespecjalnie zależy z punktu widzenia majątkowego, ale widząc jaki #!$%@?łek sie zrobił na rynku poprostu pisze moje zdanie na mirko, może ktoś to przeczyta albo nie ¯_(ツ)_/¯
awet mi na tych spadkach cen niespecjalnie zależy z punktu widzenia majątkowego, ale widząc jaki #!$%@?łek sie zrobił na rynku poprostu pisze moje zdanie na mirko, może ktoś to przeczyta albo nie ¯\(ツ)/¯


@mookie: no to zajebiście jesteś zmotywowany do tego pisania swojego zdania, biorąc pod uwagę, że robisz to praktycznie codziennie od ponad dwóch lat
no to zajebiście jesteś zmotywowany do tego pisania swojego zdania, biorąc pod uwagę, że robisz to praktycznie codziennie od ponad dwóch lat


@pastaowujkufoliarzu: ja w przeciwieństwie do ciebie niczego nie sprzedaje na wykopie. Tacy jak ty nagonili ludzi na toksyczne kredyty ze zmiennym oprocentowaniem.