Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #swieta #pracbaza #januszebiznesu

Pracuje w biurze projektowym sieci energetyczne.
No i wpadłem na taki sprytny plan że 27 - 30 urlop.
A od tego wtorku co był, podjeżdżam pod pracę, wpisuje się na liście, odpalam kompa i #!$%@? z buta do domu.
A potem o 16 wracam po auto.

Do pracy mam 11 minut spacerkiem.
No i już mamy czwartek i nikt nie dzwonił, nie pytał gdzie jestem.

Ciekawe czy będzie z tego przypau.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a449a11e930b5a39e19f6f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 10
@nairoht: weź ze trzy wdechy powietrza bo się zagotowałaś i napisz jeszcze raz z sensem, z chęcią poczytam o co Ci chodziło z tym jakby coś się mu stało i jaki sad pracy za pójście do domu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jakbyś miała problemy z wysłowieniem się znowu to możesz dać numer paragrafu, sam poszukam :D
Dyscyplinarka to bat na roboli bez umiejętności i perspektyw oraz
@nairoht: Czemu się tak odpaliłaś na grzeczne zapytanie? Okres czy dopinacie targety hotdogowo-płynowe i spinka?
Poza bluzganiem mnie bez powodu napisz coś merytorycznie jak Cię proszę.
Wielka mi konsekwencja zwolnienie bez możliwości żerowania na zasiłku i przestraszny wpis na świadectwie pracy, na magazyn już skoczka nie przyjmą xD
Pisałaś o sądzie pracy, jakie konsekwencje poza wymienionymi wyżej grożą opowi?
RZODNE xD
Miłego wieczoru, pozdrawiam serdecznie.
Dla jasności-nie pochwalam postawy opa ale
@lena_malena: No ja to wiem i to „żadna”konsekwencja, koleżanka nairoth zaczęła coś wściekle pisać o SONDZIE PRACY dla opa, ale w złości się pogubiła, dlatego chciałem sprostowanie i wyjaśnienie tezy, MOŻE zna jakieś orzecznictwo albo kazusy, jestem otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słodziusieńkich snów dobra duszyczko ( ͡ ͜ʖ ͡)