Wpis z mikrobloga

nadali im status ubiegającego się o członkostwo i


@Aquamen: wiadomo że najlepszym krokiem naprzód będzie zbrojna agresja wobec członka. Ty zdajesz sobie sprawę że metody CSTO to coś czym gardzimy na zachodzie? xD
  • Odpowiedz
sytuacja Turcji i Grecji już pokazała


@Aquamen: weź w końcu ujawnij źródło o członkostwie Turcji w unii, zaskoczyłeś mnie

żadnej Ukrainy w UE


@Aquamen: na szczęście nie ty o tym decydujesz, a osoby za to odpowiedzialne nie czerpią informacji z RUNetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: gadać z wami to jak z gęsią wodę pić Grecja i Turcja są w NATO z czego Grecja dodatkowo w UE Ukraina ma status ubiegającego się o członkostwo w UE ja nie wiem gdzie przeczytałeś, że UA jest w UE w moim wpisie ale życzę powodzenia w dalszej egzystencji z takimi zdolnościami czytania ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
@vismaiorr:

no mają sentyment chłopaki w końcu ich dziadowie pacyfikowali warszawę razem z rzeszą.. trzeba ich zrozumieć i sie godzić na wszystko...( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie powiedział nikt nigdy ale h-j tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aquamen: gdyby Polska była normalnym krajem to dawno by zakręciła kurek z pomocą dla Ukrainy jako instrument do wymuszania własnych interesów ale ten pisowski p--------k oczywiście nie umie wykorzystywać pozycji siły
  • Odpowiedz